nasiona marihuany

Czu to już??

Wyszukiwarka Forumowa:

Prof.amator

Keep growing!
Weteran
Rejestracja
Kwi 26, 2011
Postów
1,617
Buchów
0
Odznaki
1
Zombie Haze, dziś jest 8 tydzień od wyjścia z ziemii. Tri mleczne. Ciachać?? Czy jeszcze z tydzień czekać??

IMG_1520.JPG


IMG_1523.JPG


IMG_1525.JPG


IMG_1526.JPG
 

Deevi

Well-known member
Rejestracja
Mar 15, 2017
Postów
333
Buchów
2
Odznaki
1
Szczerze :D ja bym poczekal :D tak samo mialem z moja LSD i teraz zaluje ze nie dalem jej z tygodnia wiecej :D

wez opie**** ja z lisci i daj jej tydzien :D tak zrobilem z Blueberry u mnie i bylem zadowolony
 
B

biohujus

Guest
Najwyższy czas. Nie widać, że jeszcze spuchnie, a mleczne trichomy dadzą ci za***iste palonko.
 
P

Piję Mleko

Guest
a może pól teraz pół za dwa tygodnie?
wtedy można palić na zmianę i pozbyć się efektu przyzwyczajenia, chociaż z taką ilością to nie wiadomo
 

Prof.amator

Keep growing!
Weteran
Rejestracja
Kwi 26, 2011
Postów
1,617
Buchów
0
Odznaki
1
Nie No, panowie. Tutaj jak bedzie 15g to max. Plant karzeł, ciacham na raz. Nie ma sensu czekać i robic to na dwa razy, nie przy takiej ilości <lol2>
 

StrachU

Zalegizować Marihunaen !
Weteran
Rejestracja
Paź 11, 2015
Postów
682
Buchów
4
Tydzień to będzie mało. 8 tyg od wyjścia z ziemi? To ile ten hejz kwitnie? 5tyg?
Poczekaj kolego ze 3 tygi a myślę, że i 30 gramów z tego bd miał ;)
 

Prof.amator

Keep growing!
Weteran
Rejestracja
Kwi 26, 2011
Postów
1,617
Buchów
0
Odznaki
1
No kwitnąć zaczął w 2 tyg. Moge poczekać... ale wątpię ze 30g tu bedzie, baaaaardzo <lol2>_
 
M

Manto

Guest
Raczej 15/20 g wyjdzie choć zdjecie nie oddaje faktycznego stanu krzaczka więc to tylko gdybanie , ja by zostawił jeszcze bo nie widac by miała wyzionąć ducha , jest ładna zielona to trzymaj .
 

Prof.amator

Keep growing!
Weteran
Rejestracja
Kwi 26, 2011
Postów
1,617
Buchów
0
Odznaki
1
Mam czas, moge jeszcze ja potrzymać. Ale juz duzo nie spuchnie, tym razem grow mi wyszedł bardzo słabo...

---------- Post Zaktualizowany 20:57 ---------- Data pierwszego postu 20:56 ----------

Tydzień to będzie mało. 8 tyg od wyjścia z ziemi? To ile ten hejz kwitnie? 5tyg?
Poczekaj kolego ze 3 tygi a myślę, że i 30 gramów z tego bd miał ;)

Jak 20g bedzie to bede klaskał uszami :D
 
M

Manto

Guest
20 g zbitego towaru to nie zawile , więc jest spora szansa na 20 g patrząc pozytywnie na roslinkę .
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół