nasiona marihuany

czuBEk robi bigOS [0,49m2+TS1000] *first time FEM/REG*

Wyszukiwarka Forumowa:

Czubekbe

Well-known member
Rejestracja
Mar 22, 2021
Postów
933
Buchów
2,609
Odznaki
3
Siemanko ?
Indukujemy sobie dalej. Czesc roślin ma ??? po dwa szczyty??? Cześć jest qrwa tak przykryta że rośnie strasznie nie równo po prostu. Po indukcji fryzjer i łamanie??? Strasznie gęsto jest i nie wiem kiedy to wyciąć. Dzisiaj Podlewane więc muszą i tak czekać jak coś tylko pytanie czy zacząć golić i łamać czy nie i czekać na koniec indukcji??? Poszły większe podstawki bo Jag panzery szybuja nad innymi. Są pierwsze włosy na LT2 i KJ2 jak się nie mylę. LT1 chyba jajcarz będzie, zaraz zdjęcie pokaże. Nie widać kul ale w przybliżeniu jakby rosły koło odrostu. KJ3 skrecona i najmniejsza więc pewnie wyjedzie bo ma ich zniknąć 3 z tego bałaganu ?
Dostają wodę ale CM trzeba będzie zapodac w oprysku na dniach. Obserwujemy ? A i jeszcze jedno. JP2 dzisiaj zaliczylo miazdzenie bo ewidentnie się wyrywa A przypomnę że już łamana była. Stoi na srodku, centralnie pod lampa więc niema się co dziwic ?
Swiatlo 75%, 50-40cm nad glowami
44/8/0





A tu wspomniany LT1, jajcarz będzie???
Mówię to w przybliżeniu jest strasznym i jest tego może ze 4 takie zalążki których gołym okiem nie widać zbytnio jeszcze ale jednak myślę że pierwszy do odstrzału lemon już się pokazuje


Liczę na waszą pomoc i opinie ??
5!
 

Czubekbe

Well-known member
Rejestracja
Mar 22, 2021
Postów
933
Buchów
2,609
Odznaki
3
Siemano ?
Dla porządku zostawię kilka zdjęć ?
Panu już podziękujemy -LT1


Reszta Lemonów kobitki ?
Jag panzery szybuja nadal, musiałem równać wszystkie do nich ale polamie jak się określa i wy***iemy podstawki. Może ustne na proce JP ze dwa bo ciasno będzie tyle roślin po indukcji mimo że jeden Killer Jagger też do utylizacji poszedł z lemonem.
Oprócz Lemonów pistle na KJ2, reszta dalej indukuje w najlepsze ?
Wykręconym rowniez dziękujemy ?


Po zabiegu wygląda to tak ?


5!
 

Czubekbe

Well-known member
Rejestracja
Mar 22, 2021
Postów
933
Buchów
2,609
Odznaki
3
Siemano ?
51/15/0
Indukcja trwa w dalszym ciągu. Jag panzery wogole nic sobie nie robią ze zmiany swiatla tylko bija w górę, zastanawiam sie czy nie zmienic na 11on/13off ??? Do nich jeszcze dochodzi KJ 2 który też się zastanawia. Lemony obydwa kwitną i następne podlanie gole im doły i zacznę liczyć flo bo fajnie zaczynają wyglądać ?
KJ 1 też coraz więcej włosów więc najprawdopodobniej i nim się zajmę razem z lemonami. Dostają sama wodę, ostatnio oprysk z CM. Doły są tak wiotkie przez ten busz że liscie same odpadają i są oklapniete. Do tego mam problem z lemonem i zaczynam się o niego bardziej martwić. Odrosty zaczęły się robić czarne. Wszystko jest schowane w tym buszu na dole i qrwa nie wiem bo nie wiele znalazłem na ten temat w Internecie albo słabo szukam także liczę na pomoc. Główne szczyty ładnie wyglądają, nawet ładnie zdrowo wyglądają i odrosty te które łapią światło wyżej ale te na samym dole to są naprawdę dziwne i tu pytanie czy ona nie plesnieje od środka??? Tyle znalazłem ale nie mam pojęcia co jej jest i jak reagować. Ktoś coś???


I całość ?


5!
 
Ostatnia edycja:
U

Usunięty 79633

Guest
Przy podrównikowych sativkach lepiej utrzymywać krótszy dzień od nocy. Te odmiany lubią rewegetować przy 12/12. Nawet pół godziny zrobi robotę, ogolnie w miarę postępu kwitnienia skracałbym długość dnia, kończąc na 10/14 w ostatnich tygodniach. A tych tygodni może być wiele 13-16. Ogólnie Malawi znajdziesz w zakończonych fotorelacjach.

Wielu producentów nasion w opisie zawiera takie wskazówki, także dokładniejsze info dostaniesz u producenta :)
 

Czubekbe

Well-known member
Rejestracja
Mar 22, 2021
Postów
933
Buchów
2,609
Odznaki
3
Przy podrównikowych sativkach lepiej utrzymywać krótszy dzień od nocy. Te odmiany lubią rewegetować przy 12/12. Nawet pół godziny zrobi robotę, ogolnie w miarę postępu kwitnienia skracałbym długość dnia, kończąc na 10/14 w ostatnich tygodniach. A tych tygodni może być wiele 13-16. Ogólnie Malawi znajdziesz w zakończonych fotorelacjach.

Wielu producentów nasion w opisie zawiera takie wskazówki, także dokładniejsze info dostaniesz u producenta :)
Tu niema malawi byczku ?
Tu są killer Jaggery i Jag panzery - żul i lemon tree od forgetmenot .
Światło dzisiaj zapaliło się godzinę później i od dzisiaj jest 11on/13off. Niedługo i tak muszę zajrzeć żeby podlać niektóre, bo codziennie któraś sucha to szpekne czy ta jedna noc dłuższa coś im dała do myślenia ?
Jednakże podziekował za info ?
 
U

Usunięty 79633

Guest
Byczku wiem że jak za darmo to się nie patrzy co się sadzi, ale zerknij tu na rodziców tego panzera
(Panama x killer malawi)x(jager s1 x killer Malawi)

Killer Jagger też pewnie Jagger S1 x killer malawi

Więc w ogóle nie masz tu genów Malawi... Nawet więcej niż w tych automatach Malawi co w innej relce miałeś
 

Czubekbe

Well-known member
Rejestracja
Mar 22, 2021
Postów
933
Buchów
2,609
Odznaki
3
W sumie nie pomyślałem rzeczywiście ?
Moj błąd, mam nadzieję tylko że zaraz zaczną kwitnąć po przestawieniu swiatla ?
 
U

Usunięty 79633

Guest
Fajne strainy, będzie ciekawy grow, lemon Tree powinno szybko dojść, a reszta może trochę więcej czasu potrzebować, ale czekaj bo warto.
Ogólnie długo kwitnące sativy są lowfeederami, więc uważaj z żarciem.
 

Czubekbe

Well-known member
Rejestracja
Mar 22, 2021
Postów
933
Buchów
2,609
Odznaki
3
No lemonki to juz zauważamy kwiaty czas zacząć liczyć ale nie spieszy mi się. Z nawozow też tylko CM w oprysku póki co, ale Mix bio bizza daje sobie radę jak najbardziej ? nawozy daje jak widać że zaczyna brakować, po pierwszym grow wiem że nieda się odwrócić niestety skutków napie****ania nawozow ?
 

Puchałke_91

Well-known member
Rejestracja
Mar 30, 2021
Postów
573
Rozwiązań
1
Buchów
415
Oczywiście będę obserwować :)
Z tego co pamiętam podobnie zaczęliśmy z tym tematem rok temu ten 'pierwszy raz' , jesteś doskonałym przykładem że trening czyni mistrza, krok po kroku coraz lepiej i do przodu :) powodzenia będzie git.
 

Czubekbe

Well-known member
Rejestracja
Mar 22, 2021
Postów
933
Buchów
2,609
Odznaki
3
Siemanko ?
Nie bardzo mam czas ostatnio także uchule trochę rąbka tajemnicy co tu się dzieje w tym namiocie ?
Z grubsza rzecz biorąc dziewczyny puszczają coraz więcej włosów ale nie wszystkim mogę liczyć flo. Czekam na dwa Jag panzery żeby je połamać, wyrównać do reszty i u***ac na proce. Ten ze środka już połamany, pie****nelem w miedzy czasie wstępnego fryzjera bo nie mogłem patrzeć jak się męczą. Nie widać żeby im to przeszkodziło A wręcz przeciwnie. Wszystko robię na raty bo jak mówię nie mam czasu za bardzo ostatnio. Lemony sobie ładnie kwitną już i liczę je już chwilę tak samo jak Jag panzera z środka i Killer Jaggera z tylu ale dolkadny czas jakoś napiszę przy kolejnym upie jak dojdą jak im to liczyć. Wyposrodkuje im jakoś partiami ? dzisiaj jest ogólnie 60dzień i nie wygląda to naprawdę źle, poza tym że ciasno. ?‍♂️ coś wymyślę, mam drugi namiot ? pod koniec tygodnia zrobię konkretny porządek w tym namiocie i sesję indywidualnie, dzisiaj tak na szybko.
Światło dalej na 75% jak wszystkie zawiaza kwiaty roz***ie na 100%.
Jak panzery trochę za blisko ale wytrzymają te kilka dni, pozniej wszystko na okolo 40cm. Obecnie okolo 35 jest takze nie ma tragedii ale wyżej nie dam bo musiałbym wyjac rolki i dac krócej do sufitu A nie mam czasu ?‍♂️
No cóż, oby do przodu ?


5!
 

rolnikTHC

Co to się stanęło?
Weteran
Rejestracja
Cze 4, 2014
Postów
1,386
Buchów
5,050
Odznaki
4
Ależ koszykarki ? nie powyciągały sie za mocno?
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół