nasiona marihuany

Czy dojdą w Polszy?

Wyszukiwarka Forumowa:

Zielony_Zielarz

Well-known member
Rejestracja
Sty 12, 2021
Postów
51
Buchów
57
Siemka, chciałem sie dopytać dokładnie o odmiane Purple queen od RQS
Jest to cross Hindu kush x Purple Afghani
I czy dojdzie on pod polską chmurką? Producent wróży 55-63 dni kwitnienia
 

DevineTheDude

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Wrz 22, 2013
Postów
1,797
Buchów
1,998
Szczerze dał bym jej szanse ze względu na geny HK ale będąc realistą jak będzie kwitnąć dopiero we wrześniu to se policz... Z ciekawości sam bym posadził ale nawet Speed Chile Fast od RQS było gotowe jakoś w połowie października, więc wiesz...
 

Szevo

Outdoor 4 ever
Weteran
Rejestracja
Lut 13, 2012
Postów
1,522
Buchów
3,692
Odznaki
10
Też miałem to speedy Chile fv i byłem mniej niż zadowolony,słabe kiełkowanie i słabe plony. Znaczy małe i słabo kopliwe.A doszło ledwo ok.20 października
 

rolnik22

Active member
Rejestracja
Maj 13, 2021
Postów
36
Buchów
0
12 maja zacząłem kiełkować easy sative i ak47 obie rośliny pełno sezonowe nie posiadam lamp, wyłącznie własną działkę z bardzo dobrym dostępem do słońca.Czy uda mi się zebrać plon z roślinek? Bo mam obawy że za późno zacząłem
 

afteq182

New member
Rejestracja
Kwi 24, 2015
Postów
3
Buchów
1
Easy Sativa powinna dojść bez problem o ile lato będzie łaskawe ak tak samo bo jak na razie to same deszcze zapowiadają i po 22 stopnie ?️
 

Forgetmenot

Well-known member
Rejestracja
Lip 11, 2020
Postów
1,007
Buchów
4,793
Odznaki
9
12 maja zacząłem kiełkować easy sative i ak47 obie rośliny pełno sezonowe nie posiadam lamp, wyłącznie własną działkę z bardzo dobrym dostępem do słońca.Czy uda mi się zebrać plon z roślinek? Bo mam obawy że za późno zacząłem
Za późni nie zacząłeś, kwestia kiedy to zakwitnie. Te odmiany raczej powinny dać rade bez problemu. Osobiście polecam Serious6
 

Ż**l

Ye
Rejestracja
Lis 1, 2010
Postów
10,971
Buchów
19,767
Niea szans na PQ, producent podaje dni indoor i to jeszcze pewnie z klonów, a outdoor to raczej pod hiszpańskim niebem.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół