nasiona marihuany

Czy dojda? Topy slabo puchna

Wyszukiwarka Forumowa:

Mati1337

Well-known member
Rejestracja
Lip 20, 2021
Postów
45
Buchów
1
Mam 4 krzaki. Jexen tylko ma spuchniete topy. Drugi ma troche, trzeci slabo i czwarty tak samo. Wszystkie lane topmaxem i biobizzem od polowy wrzesnia a od początku pazdziernika ripenem. Teraz je plukalam. Zaczely kwitnac 26sierpnia. Co wplywa na to ze slabo kwitna? Pogoda, zimno? Dodam ze to moje pierwsze sadzenie w tym roku.
Dolaczam zdjecie najbardzirj spuchnietego choc rezultaty i tak nie najlepsze. Jutro dorzuve tych slabiej. Dodam ze liscie maja strasznie duzo trichomow a te kielicjy tak jakby slabo puchna. A z najslabiej puchnacego zerwalem probke by zobaczyć czy to chocisz wgl dziala. (Lisci nie obrywalem bo maja duzo trichomow a w srodku prawie nic nie ma kielichow.

 

Mati1337

Well-known member
Rejestracja
Lip 20, 2021
Postów
45
Buchów
1
I jeszvze jedno pytanie. Trzymac to dlugo czy scinac 29pazdziernika zeby czasem plesn nie obleciala. Troche ma schize na punkcie jarania i musze miec topy jak google grafika a wiem ze nie dojda tak w tym sezonie :/
 

Huell Babineaux

Well-known member
Rejestracja
Maj 20, 2021
Postów
57
Buchów
20
I jeszvze jedno pytanie. Trzymac to dlugo czy scinac 29pazdziernika zeby czasem plesn nie obleciala. Troche ma schize na punkcie jarania i musze miec topy jak google grafika a wiem ze nie dojda tak w tym sezonie :/
Nie wiem jak u Ciebie ale ogólnie się zrobiło dosyć mokro więc ryzyko pleśni napewno jest, od Ciebie zależy czy trzymać dalej I ryzykować czy ściąć szybciej. Obserwuj I decyduj
 

Mati1337

Well-known member
Rejestracja
Lip 20, 2021
Postów
45
Buchów
1
u mnie sucho akurat az za bardzo co dziwne, tylko ciagle pochmurnie
Nie wiem jak u Ciebie ale ogólnie się zrobiło dosyć mokro więc ryzyko pleśni napewno jest, od Ciebie zależy czy trzymać dalej I ryzykować czy ściąć szybciej. Obserwuj I decyduj
 

Genialny Żółw

Well-known member
Rejestracja
Mar 13, 2018
Postów
120
Buchów
13
Ja też chcę topy jak z google grafika... Niestety życie weryfikuje i oczekiwania =/= rzeczywistość
 

Outdoorowy

Member
Rejestracja
Cze 27, 2021
Postów
20
Buchów
11
U mnie też zostały jeszcze trzy i chce trzymać jak najdłużej. Jakieś rady na mróz? Już i tak mocno dostały ale o dziwo nic nie plesnieje odpukać :) jeszcze parę dni bez deszczu zapowiadają więc ja ryzykuje. Może chociaż z tych trzech będę chociaż trochę zadowolony..
 

Total Kozak

Buja taka muza!
Weteran
Rejestracja
Lip 5, 2015
Postów
3,175
Buchów
6,582
Odznaki
2
Trzymać tak długo jak się da. Niestety, trzeba jeździć i trzymać rękę na pulsie, bo lepiej zebrać nie do końca dojrzałe aniżeli spleśniałe ? trzymam kciuki ( tak naprawdę to dwa hehe ) elo elo 420
 

Mati1337

Well-known member
Rejestracja
Lip 20, 2021
Postów
45
Buchów
1
U mnue od dzisiaj 2 godzinne przymrozki. Czekam do srody i koncze sezon. Pierwsze sadzenie i lekcja zyciowa taka ze lepiej wysadzic 100 automatow niz 10 sezonowek i czekac 6miesiecy a pod koniec byc w stresie i nerwicy :D 3majcie sie. Wrzuce tu jakies zdjecis jak juz zbiory bede zbieral
 

druh nabuhah

jak moge to pomoge
Rejestracja
Lis 30, 2020
Postów
1,596
Buchów
6,935
Odznaki
11
I jeszvze jedno pytanie. Trzymac to dlugo czy scinac 29pazdziernika zeby czasem plesn nie obleciala. Troche ma schize na punkcie jarania i musze miec topy jak google grafika a wiem ze nie dojda tak w tym sezonie :/
Ja troche nie w temacie bo wydaje mi sie ze juz wyczerpany ale jak chcesz miec topy jak w google grafika to zachecam do rozpoczecia przygody INDOOR i zalozenie fotorelacji :) pozdrawiam :D
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół