nasiona marihuany

czy jak wykope dolek 2x2 m2

Wyszukiwarka Forumowa:

Shadow

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 16, 2006
Postów
3,165
Buchów
15
czy jak wykope dolek 2x2 m2, o glebokosci powiedzmy 30-40cm i zasype ziemia o ph obojetnym to bedzie to odpowiednia miejscowa na outa?? Po jakim czasie musialbym sprawdzic czy ph sie nie podnioslo/spadlo za bardzo? Czy miejscowka moze byc polozona gdzies 100m od dosc ruchliwej ulicy?
 

rusko

Well-known member
Rejestracja
Lut 24, 2006
Postów
116
Buchów
0
lepiej zeby to miejsce było w bardziej odosobnionym miejscu!!! a co do ziemi to jak kupisz dobrą to ph nie powinno sie zmienic!!
 

Shadow

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 16, 2006
Postów
3,165
Buchów
15
wlsanie troche mam problem ze znalezieniem miejscowy:/ W mojej okolicy nie ma miesc gdzie nie ma ludzi (wszedzie jakies pieprzone domki dookola...) Zeby znalezc takie miejsce musialbym dojezdzac kilka ladnych kilosow i znow problem by byl z odwiedzaniem miejsca:/
 

Tralaliński

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 30, 2005
Postów
802
Buchów
0
to nie odwiedzaj :) niektorzy sadza i przychodza tylko na zbiory :p
 

Shadow

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 16, 2006
Postów
3,165
Buchów
15
ale mi wlasnie najbardziej zalezy na odwiedzaniu rosliny i pielegnowaniu jej:D A na razie nie mam co myslec o indoorze...:/
 

ANONIM :)

Well-known member
Rejestracja
Lut 7, 2006
Postów
157
Buchów
0
co do sadzenia w poblizu ulicy to stanowczo nie! kumpel jak raz zatrzymał sie samochodem na poboczu za potrzeba namierzył plantacje tylko to bylo nic specjalnego ale zawsz cos :) pozdro
 

Shadow

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 16, 2006
Postów
3,165
Buchów
15
to znow bede musial przeznaczyc kilka (dziesiat) godzin na szukanie miejsca...:/
 

Revers

Well-known member
Rejestracja
Mar 2, 2006
Postów
113
Buchów
1
Ph musisz kontrolować przynajmniej raz na tydzień,mimo że ziemia jest kupna.Ph zmienia sie pod wpływem takich czyników jak nawozy ,podlewanie itp.
 

MoNtAnA

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sty 2, 2006
Postów
1,129
Buchów
0
najlepiej u dziadków (w okolicach)
 
L

luksan

Guest
Ja już sobie upatrzyłem miejscówke i ona jest 220km od mojego miejsca zamieszkania , więc nie narzekaj jak będziesz miał 10-20km :D

Pozdro
 

Tralaliński

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 30, 2005
Postów
802
Buchów
0
i takie miejscówki sa najlepsze ;P tylko szkoda ze wiekszosc z nam nie ma auta :( bo jak jest samochód to calkiem co innego :p a jak ma sie tachac kilogramy na miejscowke i litry wody to sie nie kalkuluje :)
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół