nasiona marihuany

Czy jest taka mozliwosc

Wyszukiwarka Forumowa:

Fjuczers

Member
Rejestracja
Lut 17, 2006
Postów
15
Buchów
0
Witam wszystkich.Otoz mam nastepujacy problem; w poniedzialek wysadzilem 9 nasion LR,i do dzisiaj(Niedziela) Wyrosly mi tylko 4 roslinki.Okozalo sie,ze pozostale 5 nasion nie uroslo poniewaz nie pada na nie praktycznie swiatlo sloneczne :pale: Zle zaplanowalem miejscowki.
Wiec mam pytanie:Czy mozliwe jest przesadzenie nasion w inne miejsce? To juz prawie tydzien kiedy je wsadzilem do ziemi.Nie zagrozi to nasionom? Prosze o pomoc. :scratch:
 

hbsh

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 6, 2006
Postów
659
Buchów
2
A wszystkie nasiona puscily kielek zanim je wsadziles do ziemi?
 

Shadow

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 16, 2006
Postów
3,165
Buchów
15
Fjuczers napisał:
Okozalo sie,ze pozostale 5 nasion nie uroslo poniewaz nie pada na nie praktycznie swiatlo sloneczne Zle zaplanowalem miejscowki.

Nie wydaje mi sie zeby nasiona nie wyszly z braku swiatla... rozwiazania szukaj raczej w czyms innym
 

Fjuczers

Member
Rejestracja
Lut 17, 2006
Postów
15
Buchów
0
A wszystkie nasiona puscily kielek zanim je wsadziles do ziemi?


Tak


Nie wydaje mi sie zeby nasiona nie wyszly z braku swiatla... rozwiazania szukaj raczej w czyms innym


No to jestem w kropce :scratch: Jesli swiatlo to nie wiem,wszystkie nasiona byly sadzone tak samo,na takiej samej ziemi,tak samo podlewane.
 

Protektus

Well-known member
Rejestracja
Kwi 19, 2006
Postów
373
Buchów
0
A może poprostu cos z tymi pestkami było nie tak :| ale jeśli wykiełkowało to nie wiem :( a jak chcesz to przesadz (niewiem co to da) ale tonący chwyta się brzytwy wykop ziarenko razem z ziemią tylko tak żeby było ok. 10 cm wokół ziarenka no i uważaj żeby ci się nie rozleciała\o podczas przenoszenia :) Pozdro może jeszcze się uda :)
 

hbsh

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 6, 2006
Postów
659
Buchów
2
Wydaje mi sie ze kielek zostal uszkodzony...
 

C4

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 28, 2006
Postów
591
Buchów
0
zostaw je w spokoju! daj im jeszcze tydzien! ja mialem takie cos: wyrosly mi roslinki pol na pol. posiedzialy od wyrosniecia tych pierwszych w domu jeszcze 4 dni wzialem wszystko i zostawilem na miejscowce. przyjechalem po kilku dniach podlac krzaki i patrze do tamtych i nie wyroslo nic dalej. pojechalem dzisiaj 3 dni od tamtegomomentu i tamte tez juz wyjrzaly z ziemii. takze jeszcze nie wszystko stracone.
peace!
 

Fjuczers

Member
Rejestracja
Lut 17, 2006
Postów
15
Buchów
0
Wydaje mi sie ze kielek zostal uszkodzony...


W az 5 nasionach? :scratch: Szczerze w to watpie.Myslalem,ze moze zbyt gleboko wsadzilem moje ziarno w ziemie :salut: No coz jutro bede musial przekopac ziemie.Moze cos jeszcze bedzie z tych nasion :tongue:


zostaw je w spokoju! daj im jeszcze tydzien! ja mialem takie cos: wyrosly mi roslinki pol na pol. posiedzialy od wyrosniecia tych pierwszych w domu jeszcze 4 dni wzialem wszystko i zostawilem na miejscowce. przyjechalem po kilku dniach podlac krzaki i patrze do tamtych i nie wyroslo nic dalej. pojechalem dzisiaj 3 dni od tamtegomomentu i tamte tez juz wyjrzaly z ziemii. takze jeszcze nie wszystko stracone.
peace!


Uff.Kamien spadl mi z serca.Mam nadzieje,ze mowisz prawde.Jesli tak bedzie to dostaniesz czesc moich plonow :geek:
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół