• Uwaga! Uprawa konopi w Polsce i w większości krajów jest nielegalna lub wymaga specjalnych zezwoleń. Przed wykorzystaniem informacji zawartych na tym forum lub w innych naszych serwisach upewnij się jakie przepisy regulują uprawę w Twoim kraju.
  • Chcesz pomóc w rozwijaniu forum? Zamieść link do Forum.Haszysz.com na swojej stronie lub blogu

Czy kobiety palą marihuanę?

JimMorris

Well-known member
Buchów
3,644
Odznaki
2
Mam, miałem koleżankę Natalię. Napiszę tak, ja lubie i potrafie dużo spalić, ale przy Natalii to kurwna pikuś. A moja pani nie pali:fishh:

Dyzma

no to lecim...
Weteran
Buchów
4,134
Odznaki
2
pomimo tego że jak mam czas to jaram od rana to ona co chwile by mogła. Sporo znajomych lasek też jara, jedne okazyjnie inne więcej. Ale kobity co mnie przepali to jeszcze nie spotkałem bo jak mam dobry dzień i towarzystwo to kręce, odpalam, popale ile mi pasi i puszcam dalej i kręce nastepnego. Nie każdy po kilku konkret lolkach chce więcej.
Mam podobnie tyle,że się nie dziele z nikim bo nie mam z kim.A z chęcią bym przykopcił z jakimś gierojem i pogaworzył trochę bo moja po buchu idzie spać,w moim rejonie znajomych co palą raczej brak(sami niepalący)a jak już kto pali to potem rozmowa się nie klei bo ludziska nie trenują odpowiednio i wiadomix...3 buchy i do poduchy...więc....hujnia.
Z drugiej strony...jebać to.A jeżeli chodzi o kobitki...raz byłem na imprezie u znajomej...Misia na nią mówią...jakieś 50 kilo 30 lat...w życiu nie widziałem żeby ktoś dał radę palić równo z tą dziewczyną...nawet jej facet.No.ż kierwa sporo paliła.Więcej ode mnie,a palę niemało...no cały czas wolny.

Góra Dół