nasiona marihuany

Czy ktoś próbował?

Wyszukiwarka Forumowa:
G

ggg

Guest
Z tego co wiem to odmiany indoor nadają się na outdoor ale nie na odrót. Czy jest to spowodowane tylko samymi rozmiarami?. A jeśli przyjąć, że mamy wysokiego i szerokiego box'a moglibysmy uprawiać np. Easy sativę pod lampą?. Zdaję sobie sprawę, że ta odmiana ma ponad 2 metry wysokości i musi to być naprawdę duuuuży box.
 

C4

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 28, 2006
Postów
591
Buchów
0
chlopaku zastanowiles sie co piszesz? pomylilo ci sie. outdoor's mozna chodowac w domku a nie na odwrot jesli chcesza miec dobre palenie. Easy Sativka pod lampami bedzie mniejsza co za tym idzie potrzebuje mniej miejsca a jeszcze jak ja podtrenujesz to juz calkiem.
 
P

pxr

Guest
Wszystkie odmiany outdoor nadają się na indoor. W indoorze regulujemy wysokość planta, względem wielkości boxa, poprzez długość trwania vega i różne techniki uprawy.
 
G

ggg

Guest
Cz4rek napisał:
chlopaku zastanowiles sie co piszesz? pomylilo ci sie. outdoor's mozna uprawiać w domku a nie na odwrot jesli chcesza miec dobre palenie. Easy Sativka pod lampami bedzie mniejsza co za tym idzie potrzebuje mniej miejsca a jeszcze jak ja podtrenujesz to juz calkiem.

hm....to rzeczywiście musiałem coś pomylić...przepraszam. Ale powiedzcie mi jeszcze takie coś. Odmiana Easy Sativa na outdoor (bez trenowania) potrafi dać plon 400 gr. z krzaka a nawet więcej przy bardzo sprzyjających warunkach (tak mi zaświadczył właściciel cannabis.fr.pl). O ile by plon spadł (procentowo) gdyby ją uprawiać na indoor. Od razu mówię że mogła by rosnać nawet do tych rozmiarów 2-3 metrów.

A co do tych odmian, które można uprawiac tu albo tu. Ktoś pisał na forum, że można WW (która jest odmianą indoor) uprawiać na zewnątrz. I to mnie zmyliło.
 
P

pxr

Guest
ggg napisał:
Odmiana Easy Sativa na outdoor (bez trenowania) potrafi dać plon 400 gr. z krzaka a nawet więcej przy bardzo sprzyjających warunkach
400gr z krzaka? LOL. Chyba z ciężarkami na odrostach. Pod folią ciężko taki wynik osiągnąć.
ggg napisał:
O ile by plon spadł (procentowo) gdyby ją uprawiać na indoor
Wszystko zależy od wielkości boxa, im większe miejsce na uprawę tym więcej grassu możesz wyciągnąć.
ggg napisał:
Ktoś pisał na forum, że można WW (która jest odmianą indoor) uprawiać na zewnątrz
Bo można uprawiać. Problem pojawia się z zakwitnięciem.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół