nasiona marihuany

Czy ktoś robi pestki Regular auto?

Wyszukiwarka Forumowa:

LordKrzaczeK

Well-known member
Buchów
153
Siemanko! Na rynku jest coraz mniej pestek regularnych automatów. Kolejne firmy wycofują się z produkcji. Prawdopodobnie dlatego że nikt tego nie kupuje. Jak tak dalej pójdzie to w ogóle nie będzie można tego kupić.
Czy znacie jakiegoś polskiego producenta regularnych automatów godnego polecenia?
Może pytanie z pupy, ale po co miałbym wysadzać regi? Rozumiem idee przedłużenia gatunku będąc posiadaczem pestek na następny sezon.

Tutaj raczej pytanie czy coś w samych kwiatach roślin regularnych jest lepszego niż w kwiatach z nasion feminizowanych.

Nad regami sam się zastanawiałem posiać dziko totalnie aby mieć własne sionka. No ale czy to ma sens w dobie tak łatwego dostępu do femek.

Ayahuaska

Well-known member
Buchów
4,022
Może pytanie z pupy, ale po co miałbym wysadzać regi? Rozumiem idee przedłużenia gatunku będąc posiadaczem pestek na następny sezon.

Tutaj raczej pytanie czy coś w samych kwiatach roślin regularnych jest lepszego niż w kwiatach z nasion feminizowanych.

Nad regami sam się zastanawiałem posiać dziko totalnie aby mieć własne sionka. No ale czy to ma sens w dobie tak łatwego dostępu do femek.
Większość dobrego ziarna trzymana jest w regu...Ale chyba jeszcze zbyt krótko siedzisz w temacie żeby cokolwiek wiedzieć. Kto chce niech kupuje nasiona feminizowane. Sam wysiewam co sezon około 50 femek, ale moja kolekcja nasion to 95 procent regów...

LordKrzaczeK

Well-known member
Buchów
153
Większość dobrego ziarna trzymana jest w regu...Ale chyba jeszcze zbyt krótko siedzisz w temacie żeby cokolwiek wiedzieć. Kto chce niech kupuje nasiona feminizowane. Sam wysiewam co sezon około 50 femek, ale moja kolekcja nasion to 95 procent regów...
Tak, jestem krótko w temacie dlatego pytam. Czyli genetyka silniej trzyma poziom w regach jak na moje.

wsq

Member
Buchów
28
Ja mam wrażenie że regi w większości są bardziej witalne , sam od jakiegoś czasu sądzę już tylko reg.

Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół