nasiona marihuany

czy ktos tak miał

Wyszukiwarka Forumowa:

-=*Rotasila*=-

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 21, 2006
Postów
1,225
Buchów
1
zasadziłem sobie planty nieokreslonej odmiany i jeden rosł jakos dziwnie jak by był niepełnosprawny a co najlepsze nawet niedawno okazała sie mu płec to chłopak wypuscił takie małe jajeczna najwieksze było take jak głuwka zapałki moze troche mniejsze i wdodatku otwarte ale bez pyłku wyrwałem go ale postaram sie załatwic foty jeszcze zanim uschnie
 

Lupin

Active member
Rejestracja
Mar 24, 2006
Postów
38
Buchów
0
zapewnie jakis model lipny genetycznie
naczy zj***b genetyczny :cheers:
 

-=*Rotasila*=-

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 21, 2006
Postów
1,225
Buchów
1
ja to zazywam takie wybryki rosliny niepełnosprawne albo poprostu mówie jakis niedo***ek wyrusł
 

Gazometer

Well-known member
Rejestracja
Mar 9, 2006
Postów
379
Buchów
0
nom często sie trafia. mi wyrosło z nasionka takie cos" wyrastają sobie te niegandziowe listki i z nich zamiast wyrastac juz gandziowe:) wyrastają kolejne dwa niegandziowe:) zobaczymy co bedzie potem;p
 

-=*Rotasila*=-

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 21, 2006
Postów
1,225
Buchów
1
niebardzo tak powinno byc ale nieprzejmuj sie prendzej czy później i tak odpadają
 
H

haszyszekk

Guest
Jak na odpadanie tych listków to troche wcześnie, ale nie masz sie co martwic, bo roślina pewnie uznała ze nie są jej potrzebne i po prostu się ich pozbywa...
Jeżeli byłby to niedobór, wada genetyczna albo choroba to byłoby widać tez po innych liściach... w wypadku tych nie ma problemu. Mozesz je delikatnie oberwać, albo poczekać aż same odpadną... pzdr
 
R

Rider

Guest
Zdaza sie , teraz tez mam taka chu**wa roslinke-HH , bardzo kiepsko rosnie.9 pozostałych HH jest 3 razy wieksza od tej rosliny.Czasem trafia sie taki bubel ;]
 
M

Macius

Guest
Ech tak to juz jest mi tez jakis downek urusl ale nawet nie opisuje tego dziada bo jak urosnie na 20 cm to bendzie sukces ;/ poskrecane jakies wogole nieregolarne SHIT widze ze downy czesciej niz w RL :(
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół