nasiona marihuany

Czy ktos tak miał????

Wyszukiwarka Forumowa:

drjoint7

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Wrz 18, 2006
Postów
721
Buchów
0
to napewno nie byla feta moze to byl poprostu dobry sqn. nie mieliscie nigdy takieo aielgo z takimi krysztalkami az sie blyszczal?? w moim przypadku to nie bylo szklo a naprawde wyrywalo z buciorow
 

ZiooMariA

Well-known member
Rejestracja
Wrz 30, 2006
Postów
311
Buchów
0
banan napisał:
Kura_MKS napisał/a:
Bielak napisał/a:
ja nie raz po paleniu mam tak ze wydaje mi sie ze ciagle dzwoni moj telefon ;]


JA TEZ TO MAM :thumright:

i ja:)

w sumie to ja tez :thumleft:

ogladalem horror z ziomkami wszyscy wkreceni film nagle zawibrowal mi fon az podskoczylem i balem sie zajrzec do kieszeni :sunny: :pr: :pl:
 
F

freedom smoker

Guest
A ja po prostu sądze. że to był za***isty w kosmos towar i ty się ostro skopciłeś więc zaczęły ci taki schizy odpie****ać... normalka, dużo osób ma takie schiozy na początku jarania kiedy ich organizmy są słabiutkie na MJ a tu nagle SKUUUN.
Nie wime czemu tka panikowałeś, trzeba było się wyluzowac. Jak człowiek sobie myśli "ale ch***wo" nawet kiedy jest mu fjanie po MJ to łapie zamułę a jak sobie myśłi "jajajaja kocham MJ :D" to nawet jak ma schize może sie lepiej poczuć... to wszystko
PEACE :jocolor:
 

One Love

Well-known member
Rejestracja
Lis 1, 2006
Postów
255
Buchów
0
A ja bym tego spalił i spalił i spalił! FAZA TO FAZA! Kocham Fazy!
Apropo dziwnych faz:
Ostatnio paliłem z dwoma ziomkami w dupie (takie pomieszczenie na ruinach starego zakładu) spaliliśmy sztuke dobrego sqna. Jak patrzyłem w róg dupy (było już ciemno) to mi sie chore klimaty wkręcały, nie to że widziałem tam coś, poprostu z tamtym widokiem rogu miałem chore klimaty, a potem jak wyszedłem z dupy, a oni zostali bosłuchali coś z telefonu to serce mi nak***iało, wszędzie sie bałem patrzeć i widziałem takie "ciągutki" jak po Benzdydaminie (ale nie tak perfidne..)
Ale bardzo wątpie w to że on był mieszany z czymś.... Wątpie też żeby ktoś mieszał sqna z takimi ścierwami jak brown itp. bo to poprostu by sie nikomu nie opłacało
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół