nasiona marihuany

Czy ktos tak miał????

Wyszukiwarka Forumowa:

hbsh

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 6, 2006
Postów
659
Buchów
2
Na poczatek historyjka:
Pewnego razu pewien Niemiec poczestowal mnie weedem prosto z holandii! Zapach - nos urywalo, wyglad - strasznie ciemno zielone, jak sie pozniej dowiedzialem byl to orange (ale nie jestem pewien czy tak bylo)! Ja chcialem zapalic z lufy a on jointa ale jednak zostalo przy lufie! Sciagnalem jednego ogromnego bucha i zastanawialem sie czy wziac nastepnego (cos mi mowilo kur* nie bierz bo nie wiadomo co to jest)! Posluchalem wewnetrznego glosu i odmowilem. Po 2 minutach zaczalem sie ze wszystkiego smiac! Doslownie ze wszystkiego! Az dostalem skurczow brzucha i nie moglem oddychac! To wcale nie bylo przyjemne, a to byl dopiero poczatek!!!!!!!! Po 10 min zaczalem slyszec jakies dziwne dzwieki (nikt oprocz mnie ich nie slyszal a bylo obok kilka osob) Po chwili zaczalem wszystko widziec jakby przez zolte szklo! I po tym przyszlo najgorsze! Poczulem w przelyku dziwne cieplo ktore chcialo sie wydostac na zewnatrz! Nie bylo mi niedobrze a jednak czulem ze zaraz puszcze pawia! Jednak tak sie nie stalo, ciepelko wracalo do zoladka i spowrotem do gory to bylo tak cholernie nieprzyjemne ze masakra! Zamknalem oczy, zrobilo mi sie troche lepiej i gdy ostworzylem oczy zauwazylem slimaka winniczka kolo mojej nogi, jednak po blizszych ogledzinach okazalo sie ze to tylko uschniety lisc! Bania przeszla mi po ok 4 godz! Nie mialem o dziwo zadnego gastro ani nic bylem tylko bardzo spiacy! Mozecie mi wierzyc lub nie ale naprawde sciagnalem tylko jednego bucha! strach pomyslec co by sie dzialo gdybym sie skusil na drugiego... I teraz pytanie: czy mozliwa jest az taka faza po czystym paleniu?? Tez niemiec sie zarzekal ze to natural ale czy po jednym buchu naturala moze wlaczyc sie taka faza?? Dodam ze przed tym zdarzeniem bylem juz doswiadczonym palaczem a takie cos nigdy mi sie wczesniej nie przyrafilo ani pozniej tez nie! Napiszcie co o tym myslicie!!!!!Peace
 

Kostek

Przećpana Morda :D
Weteran
Rejestracja
Sty 7, 2006
Postów
3,486
Buchów
17
Myślę, że to jak najbardziej możliwe. Może poprostu u***ałeś sobie taką akcję. Ponoć przy dużych dawkach THC mogą występować halucynacje. Napisz coś więcej o smaku tego zioła.
 
S

sdfsdf

Guest
ja nie raz po paleniu mam tak ze wydaje mi sie ze ciagle dzwoni moj telefon ;]
 

rudy

Well-known member
Rejestracja
Cze 29, 2006
Postów
70
Buchów
0
na moje mozliwe ja czasem widze na scianie zolta kropke a ona ucieka i sobie wkrecam ze nie moge jej zgubic :thumleft: :sunny:
 

Orion

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 16, 2006
Postów
2,316
Buchów
10
możliwe... że było tam coś o czym nawet on nie wiedział heeh :).

Haluny są ale nie takie jak po grzybach czy szałwi nie doświadczycie.. "włączenia się kreskówki i biegającego asterixa" raczej coś jak przewidzenia omamy wzrokowo słuchowe itp. czasami tak miałem - ale to zawdzięczam znajomym którzy wkręcają sobie nawzajem jazdy eh :).
 

hbsh

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 6, 2006
Postów
659
Buchów
2
Wiele w zyciu zielska wyjaralem ale nigdy tak nie mialem tylko ten jeden raz! Pare razy mialem lekkie haluny ale przyjemne a tamto to byly shizy nie haluny :thumleft: Jesli chodzi o smak to dosc gryzlo w gardlo, pachnilo skunkiem ale tak strasznie ze z 2 metrow mozna bylo poczuc! Bylo bardzo ciemnozielone! Worek byl jakis dziwny z takim bialym osadem jak po speedzie! Moze ten Niemiec wsadzil palenie do worka po speedzie i moze to dlatego tak kopnelo hm?
 
S

sdfsdf

Guest
Ten artykul
mowi sam za siebie wiec chyba to ze w zipku byl bialy proszek to nie znaczy ze to byl speed ;]
ja wiele razy spotkalem sie z tym ze siuwarek byl obsypany bialem proszkiem :p i nie byla to fuka czy cos :p zalezy od siuwarku :p co do halunow to ja wlasnie mialem bardzo duzo razy cos z dzwiekiem :D wiele razy mialem tak ze jak wrucilem z dworu i robilem sobie kolacyjke na fazie to nie raz krzyczalem do mojej matki ktora siedziala obok w pokoju "CO CHCESZ???" a ona nic nie mowila ;] wydawalo mi sie ze cos do mnie mowi:p po ziole to jest raczej normalne :p

[ Dodano: 2006-07-02, 17:03 ]
heh a Twoje bylo wyjatkowe :pr:
 

hbsh

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 6, 2006
Postów
659
Buchów
2
Ten worek mogl byc naprawde po speedzie bo ten ziomek mial tez speeda przy sobie wiec pewnie czystego worka mu zabraklo :tongue:
Ostatnio doszedlem do wniosku ze bania byla az tak masakryczna dlatego ze byl to swiezy weed z holandii a tam hodowcy zapewne lepiej dbaja o krzaczki i maja lepsze technologie niz polacy! W kazdym razie tamta faze pamietac bede do konca zycia! Co by bylo jakbym spalil wiecej ... :pale: Mam jeszcze pytanie, mianowicie czy ktos orientuje sie jak jest z moca u orange??? Bo ponoc taka odmiana to wlasnie byla! Peace
 

Orto

Well-known member
Rejestracja
Lip 9, 2005
Postów
105
Buchów
0
nie byl to przypadkiem crack ?? z tego co napisalesbardzo duza ilosc "objawow" po cracku pasuje... :cat:
 

durielek

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 23, 2006
Postów
1,073
Buchów
0
po tym co piszesz niewydaje mi sie zebys byl doswiadczony...!!no i ch*j ze po speedzie!!co by tam bylo 1/50kreski...!!wiele razy speedowalem z zielonym i nic sie niedzieje a wrecz przecienie bo bardziej jestes"kumaty" i wogule...
i niewiem jakby to milo byc mocne to po jednym buchu...
chyba ze paliles dopiero pare razy ziolo i konczylo sie na lowce lub 2-3 z dodatkiem tytexu!!
 
S

sdfsdf

Guest
fuka dziala jak sie ja wciagnie a nie jak sie ja spali!!!!!!!! ten artykul pochodzi z hyperala i widac ze nie czytaliscie bo dalej wypisujecie bzdury!!
zwincie sobie lolka z fuki i opowiedzcie wtedy o rzekomych "halunach"
to co miales to nawet jak bylo to ziolo z fuka to ta fuka nic nie dala po spaleniu!
takie ziolo i tyle!
 

hbsh

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 6, 2006
Postów
659
Buchów
2
Nie twierdze ze speed cos dal tylko pisze ze worek byl po speedzie! Zanim to sie zdarzylo mialem za soba 2 lata praktyki i to porzadnej uwierzcie, ale czegos takiego nigdy nie mialem! moze to byl crack zmieszany z ganja??
 

ANONIM :)

Well-known member
Rejestracja
Lut 7, 2006
Postów
157
Buchów
0
paliłem towar ze speedem Na nieswiadomce dopiero pozniej sie dowiedzialem :)
NA 4 szkła nie dokonczylismy a faza była prze***ana nie polecam strasznie zrywało .
 

Lubo

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sty 20, 2006
Postów
2,863
Buchów
3
hbsh napisał:
Nie twierdze ze speed cos dal tylko pisze ze worek byl po speedzie!

hmm.... :

hbsh napisał:
Moze ten Niemiec wsadzil palenie do worka po speedzie i moze to dlatego tak kopnelo hm?

a jednak twierdzisz
 
F

Freaky

Guest
To mógł być "Nederweed",specjalna odmiana skuna maczana w chemicznej mieszance.W holandii sprzedawana na ulicy i nie jest dostępna w coffeshopach.A może to twoja paranoja :thumright:
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół