nasiona marihuany

czy lubicie graffiti??????????

  • Autor wątku koziol14cf
  • Data rozpoczęcia
Wyszukiwarka Forumowa:

art610

Well-known member
Rejestracja
Mar 14, 2006
Postów
163
Buchów
0
Brzmi to jak nabijanie postów, ale co tam, lubię sam kiedyś strzelałem na murkach, ale lubie tylko artystyczne graffiti ze smakiema nie jakieś nabazgrane w 10 sec HWDP itp. A i kolego przypis na dole profilu jaki masz to poprawnie gramatycznie powinno być *Bob Marley is not death* a nie *not is*
 
X

XnX

Guest
ja lubie graffiti :) kiedys maxymalnie powaznie sie w to bawilem... ale teraz nie ma hajsu ba farby oraz czasu na tego typu zabawe... i zgadzam sie z OSĄ... gowno w stylu 'legia pany' itp to nie jest to co mnie w tym kreci...

Greetz!
 
S

Scoin

Guest
Ja nigdy się tym nie zajmowałem. Jeśli jest jakieś dobre graffitti to mi się podoba, a takie puste przesłania mnie nie interesują.
 
D

delete

Guest
mi rowniez sie podoba kiedys sam z grupa malowalismy troche na murach :) mialem nawet troche wczesniej swoich sporo projektow na kompie ale wszystko poszlo wraz z formatem, a zajawka ta mi nadal sie niekonczy w sensie takim ze dalej rysuje ale same projekt.
 
G

Gibon^PL

Guest
macie moze jakies fajne zdjecia marychy tapety gify itp...???
 

Lubo

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sty 20, 2006
Postów
2,863
Buchów
3
ja malowałem przez jakiś czas, tagi, jakieś większe wrzuty, dużo też w zeszytach. Ogólnie fajna zajaweczka, ale nie mam narazie kasy na montany, więc dałem sobie spokój.

[ Dodano: 2006-05-22, 00:20 ]
koziol14cf, widze ze masz coś pod nickiem ;] wrzuć jakieś swoje rzeczy na imejdższaka i tu wklej
 

r3mix

Well-known member
Rejestracja
Wrz 24, 2006
Postów
119
Buchów
0
to jedynie kretyni z wena tworcza pisza na murach zdania typu 'Kocham Marysie'. Przez takich jelopow, pozadni writerzy sa uwazani za wandali. Wk***iaja mnie takie osoby, co wezma kupia sobie spreja za 9zl i wskocza na za***isty kawalek miejsca i go zdemoluja.

Brak słow by to wszystko opisac.

Osobiscie kocham graffiti, i jestem za tym, aby powstawalo ich wiecej wiecej wiecej i jeszcze raz wiecej, a takrze zeby to nie byly tylko wrzuty na murach ale i POCIAGACH:) bo nasze koleje nie sa po pierwsze za ladne, po drugie za czyste. Po choj nam jakis zasrany zadzerwialy sklad?

Pozatym, niedosc ze grafficiarze robiac cos porzytycznego i w pewnym znaczeniu odnawiaja niektore czesci starych murow, bo urzad miasta nie ma na to pieniedzy, to jeszcze karach sie ich za to.

Dobry projekt + dobra fachowa reka + brzydki stary mur = sztuka wspolnczesna / ktora jest karana.

P.S namotalem troche, ale jak sa jakies pytania albo cos niejasnego to moge odpowiedziec.

Pozdro dla wszystkich "dzialaczy dla ktorych hip-hop wiele znaczy" << :)
 
R

Raz

Guest
r3mix napisał:
Wk***iaja mnie takie osoby, co wezma kupia sobie spreja za 9zl i wskocza na za***isty kawalek miejsca i go zdemoluja.
"spreja za 9zł" da się pokryć
r3mix napisał:
bo nasze koleje nie sa po pierwsze za ladne, po drugie za czyste.
na terenach lublina odnawiają pociągi, jak zrobisz "wrzuta" to pobędzie z 3dni i koniec
r3mix napisał:
Po choj nam jakis zasrany zadzerwialy sklad?
a po choj nam komenda?
r3mix napisał:
brzydki stary mur
pochłania farbe...i po czasie wyblaknie
 
C

czarny_mis

Guest
r3mix napisał:
Wk***iaja mnie takie osoby, co wezma kupia sobie spreja za 9zl i wskocza na za***isty kawalek miejsca i go zdemoluja.

zgadzam sie z toba,ale zawsze mozna zwalic na moherowe berety :thumright:
 

r3mix

Well-known member
Rejestracja
Wrz 24, 2006
Postów
119
Buchów
0
Raz, ale za nim wyblaknie to troche potrwa. No moze na terenach Lublina odnawiaja, ale nie wszedzie. jest to jak narazie maly procent (ale zawsze to jakis +) a po choj nam komenda, nie zadawaj pytan retorycznych, tak samo mozna napisac, po choj nam kosciol, albo po choj nam mieszkania?:> jak tez mozna spac w kartonie:p

A do tego co pisalem ze puchy za 9 zl i malowanie, chodzilo mi o to ze jacys po***ani ludzie kupuja najtansza farbe, wchodza na czyjes wrzuty, mury itp. i pisza bzdury typu kocham kogos, albo "pijcie tanie wino i kochajcie sie z pedalami". << nie chodzi mi o samych grafficiarzy ale o ludzi bezmuzgow. Przez takich "wandali" prawdziwi grafficiarze po glowie dostaja.

Tak samo mozna powiedziec o hodowcach, nie daja ziarenek wszystkim tylko tym ktorzy wiedza cos o hodowli i nie zabija ziarenka, roslinki.

Raz, jak cie obrazilem czy cos to sorry, nie mam zamiaru nikogo dopie****ac , tylko mowie jakie sa fakty.

PoZdRo & Re5p3cT 4all :)

[ Dodano: 2006-10-18, 14:18 ]
Zanim ktos bedzie chcial zniszczyc kawal dobrego miejsca na wrzut, albo bedzie chcial sobie tak o popisac i pobazgrolic to zapraszam na http://www.vandalsquad.com/

Jest przysłowie: "zanim cos powiesz, zastanow sie dwa razy", a to nowe przyslowie: "zanim cos namalujesz na murze zastanow sie dwa razy czy oplaca sie i czy nie zniszczysz miejscowy?"

[ Dodano: 2006-10-18, 14:21 ]
http://www.vandalsquad.com/download/graffiti_studio.zip jakby ktos sobie nie poradzil << odsylacz do programu. milej zabawy i nauki.
 

Dzidek

Well-known member
Rejestracja
Gru 8, 2005
Postów
286
Buchów
0
art610 napisał:
powinno być *Bob Marley is not death* a nie *not is*
no cóż powinno byc tak jak mówisz, tyle, że dead nie death, death to śmierć. A co do graffiti to jestem za ;] I tak jak napisali przedmówcy ambitne projekty i tylko takie.
 

y00gass

Well-known member
Rejestracja
Gru 25, 2005
Postów
502
Buchów
0
Grafitti to za***ista zajawka!kiedys rysowałem i miałem kilka grafów na murach ale pasja przeszła.Jedyne co mnie wk***ia to gnoje co napiedalaja RTS na murach albo durne wrzuty typu "bałuty to mistrze" z daleka ***ie gówniarstwem! fajne teksty z przesłaniem,owszem;) "Cannabiss Free!"
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół