nasiona marihuany

Czy Można Hodowac Marysie Normalnie Na Parapecie??

Wyszukiwarka Forumowa:
P

pokosowy

Guest
Czy Mozna Hodowac normalnie na parpacie w domu tam jest i swiatlo i cieplo i wogole. czy bedzie dobrze rosla nie bedzie zadnych problemow?
 

depres15

Well-known member
Rejestracja
Sty 13, 2006
Postów
155
Buchów
0
da sie, ja tak hoduje hehe :D tylko niewiem czy bede miec z tego 3g palenia lepszym rozwiazaniem jest juz balkon moim zdaniem ale jak na hamca chcesz na parapecie to wyrosnie tylko skromnie, mozesz sam zobaczyc co wyrosnie na parapecie z tym ze ja to sadzilem w styczniu to bylo malo swiatla i wogule krutki dzien, teraz raczej cos lepszego by ci wyroslo


http://img333.imageshack.us/my.php?image=im0005830ji.jpg


http://img333.imageshack.us/my.php?image=im0005888qc.jpg

lekka lipa :jocolor:


peace :rendeer:
 

depres15

Well-known member
Rejestracja
Sty 13, 2006
Postów
155
Buchów
0
niewiem ile ma :p z 2,5 miecha bedzie :p prosze mnie nie jeździc wiem bieda ale to tylko z parapetu :thumleft: peace
 

Jendrol

Well-known member
Rejestracja
Lip 9, 2005
Postów
366
Buchów
2
wsumie jak na parapet wyglada dobrze :) JAK NA PARAPET oczywiscie :pP powyciagana jak wkur*** ale moze cos z tego bedzie, napewno dobry material na makumbe :)
No ale oczywiscie chodowla na parapecie mija sie z celem... szkoda roslinek, pracy, czasu i pieniedzy. Pozdro
 

depres15

Well-known member
Rejestracja
Sty 13, 2006
Postów
155
Buchów
0
no ale szczerze nie liczylem ze cos z tych nasion wyrosnie :pmialem 2 nasiona za free od kumpla tylko i 2 wykielkowaly tyle ze 1 mi sie zlamala w pierwszych dniach życia ale na makumbe bedzie masz racjeJendrol, :D...peace :rendeer:
 

Sweet Bulldog

Well-known member
Rejestracja
Sty 7, 2006
Postów
89
Buchów
3
Czy Mozna uprawiał normalnie na parpacie w domu tam jest i swiatlo i cieplo i wogole. czy bedzie dobrze rosla nie bedzie zadnych problemow?
Tak- jedyny wymóg to przynajmniej 8 godzin światła dziennie.
Nie pamiętam dokładnie, ale słońce ma być południowe.
Tylko LR da rade uprawiac na parapecie.
W szeszłym roku u mnie na parapecie zapieprzała w górę Early Misty i było dobrze.
Trochę wyciągnięta, ale topy bardzo ładne. Uprawialiście na parapecie? Fajna sprawa mieć taką wizytówkę dla sąsiadów.
 
P

pokosowy

Guest
depres15 dawales do tego jakies nawozy czy cos czy tylko poprostu podlewales i juz????
 

depres15

Well-known member
Rejestracja
Sty 13, 2006
Postów
155
Buchów
0
hmm na poczatku z jakies 4 tyg kranowa :p prosto z kranu pozniej zaczalem czytac forum zaczalem podlewac oaza z biedronka gazowana ponniej zakupilem biohumusa i dodawalem a obecnie podlewam niegazowana mineralka czysta :)peace
 

Jendrol

Well-known member
Rejestracja
Lip 9, 2005
Postów
366
Buchów
2
No generaleni ejsli juz chodowac na parapecie, to najlepiej wlasnie odmiany na out, pozatym jak latwo sie odmyslic okno powinno byc mozliwie przez jak najwieksza czesc dnia naslonecznione (optmalnie od poludnia jak mowil juz Sweet Bulldog) No i tak jak przy chodowli out mysle ze najlepiej bedzie chodowac w miesiacach letnich. Pozdro!
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół