nasiona marihuany

Czy można robić zapachowe mieszanki zioła?? :)

Wyszukiwarka Forumowa:
K

Kacperek1224

Guest
Czy dało by sie wyhodować zioło o zapachu wanilii czy wiśnij?? Jak tak to jak?? podobno można szczepić rośliny i na sośnie można wytworzyć śliwki. Czy ktoś wie coś o tym?? Czy realne jest to żeby dodać ganji zapach Czereśnij czy to tylko moja bujna wyobraźnia?? Napewno każdy zetchnął sie z tytoniem waniliowym lub czereśniowym, czy dało by sie tak zrobić z Ziołem?? :) Nie chcielibyście przysmażyć sobie ziółka o delikatnym zapachu wanili i aksamitnym lekkim smaku wanili z Ziołem?? :pig:
 

bialy_mis

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lip 9, 2005
Postów
2,908
Buchów
10
Ludzie co wy chcecie robic? Nie mozna ulepszyc czegos co juz jest doskonale. Czy zwykle ziolo ci nie smakuje?

Mozna tylko dodawac tytexu lub suszyc z jakas skorka cytryny mozee niewiem. Ale by skrzyzowac rosline z inna ktora nie jest spokrewiona w zaden sposob genetycznie to praktycznie niemozliwe. Chyba, ze jestes jakims super biologiem z mozgiem daleko wykraczajacym nasz wiek. Skrzyzowanie dwoch odmian marihuany duzo czasu i energii zabiera.


Kacperek1224 napisał:
Napewno każdy zetchnął sie z tytoniem waniliowym lub czereśniowym


Chyba nie myslisz, ze ten tyton zostal wyhodowany juz ze smakiem waniliowym co? :shock:
 
R

rasta

Guest
Kacperek1224 napisał:
Czy dało by sie wyhodować zioło o zapachu wanilii czy wiśnij??
po hu. komu ziolo o zapachu wanilli.ziólko powinno pachnieć naturalnie swoją wlasną żywicą.
 

Joincik

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 11, 2005
Postów
947
Buchów
0
jeśli chcesz inny smak to sobi wymiszaj ze smakowym tytexem lub pochoduj ppp które ma posmak sosny.ja osobiście wole naturalny aromat konopi ale każdy lubi coś innego :D

[ Dodano: 2005-12-29, 14:48 ]
lub pochoduj grapefruit o smku grejfrutów :D

[ Dodano: 2005-12-29, 14:49 ]
lub jakieś citral o smaku cytryny czy jakieś orange o smaku pomarańczy :D
 

bialy_mis

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lip 9, 2005
Postów
2,908
Buchów
10
Taaa... kazda odmiana ma swoj smak. Kazdy znajdzie cos dla sibie.
 

Pasikonik

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 8, 2005
Postów
808
Buchów
1
JA lubię smak haszyku !! :D szczegolnie z jogurtem !! :p
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół