nasiona marihuany

Czy można sadzić zioło out w kwietniu? OG Kush af

Wyszukiwarka Forumowa:

pawlik2000

Well-known member
Rejestracja
Paź 19, 2005
Postów
56
Buchów
0
Ja Ci życzę jak najlepiej ,daj fotkę twojej Panienki zacząłeś out to pokarz ,bo chyba dupy nie zawrasz??? a co do trenigu to cały czas robię LST ,zaczołeś fotorelację to pokarz roślinkę czekamy??? ale w strzykawce dolomitu nie dawaj ??? no chyba rze jak byś zaszczepiał grzybnię ,żyta psylocybiną ,grzybów , ale to tez nie dolomit ,CZEKAMY NA FOTKI:)))
 
Ostatnia edycja:

ZielonyZielonek

Well-known member
Rejestracja
Kwi 26, 2019
Postów
127
Buchów
358
Trzymaj bucha niech ci służy, żeby było te 5 gram no i liczę na regularne aktualizacje tematu z twojej strony i oby jimmy nie był mutantem hah
 

woddborsuk

Well-known member
Rejestracja
Sty 16, 2021
Postów
528
Buchów
1,014
Ja w tamtym roku zacząłem kiełkowanie 13 marca AF Northern Light RQS z chujowego sklepu, wiec nie bede robic im reklamy.
Co dwa tygodnie wrzucałem w wodę 30 kolejnych pestek. Nocą trzymałem w garażu pod lampą przy temperaturze na zewnątrz w okolicy 1 stopnia, pod lampą miały koło 7.
koło 20 kwietnia wysadziłem pierwsze 20 sztuk do donic i powiem wam, że jeśli chodzi o prędkość zbioru plonu to te kiełkowane 13 marca w niczym się nie różniły od tych kiełkowanych po 20 kwietnia.
Jedyne co zauważyłem że miały dużo dłuższą wegetację, która w ogóle nie przełożyła się na plon.

Ale co ciekawe z tych moich eksperymentów to to, że różne rośliny różnie się rozwijały w zależności od wysokości nad poziomem morza. Te, które były najniżej były najgorsze. Mowa o różnicy około 40 m, pomiędzy 230 m.n.pm. , a jakieś 190 m n.p.m, nocą i rankiem to się dało odczuć, że im niżej tym zimniej :)
 

woddborsuk

Well-known member
Rejestracja
Sty 16, 2021
Postów
528
Buchów
1,014
Rok 2018 był wyjątkowo pięknym rokiem jeśli chodzi o pogodę, coś koło 11 kwietnia jak zaczęło być +20 i taka pogoda utrzymała się do połowy września w moim regionie. Problem był z opadami jedynie, bo w maju spadło coś 20l/m2 w okolicach 15-17 maja wtedy, i w połowie czerwca tydzień deszczowy był, a poza tym susza. Wysadzałem wtedy 29/30 kwietnia sadzonki, które kiełkowane były 1-2 kwietnia. Piękne rośliny wtedy porosły
 
U

Usunięty 54233

Guest
Możliwe, że taki mutant przetrwa ten wczesny okres i da w miare dobry plon ^^
Ja raz hodowałem "jamajczyka" z jarania na parapecie i wyszło z 2g więc kto wie.
 

SpeedPotato

Well-known member
Rejestracja
Mar 23, 2021
Postów
75
Buchów
144
Dobra, ku**a, koniec. Roślinę zwiało z parapetu, jakaś ku**a ją zabrała - taki koniec historii

Wk***iłem się jak nigdy, bo Jimmy był już ładny i spory. W międzyczasie wykiełkowałem lemona, ale usechł nie wiedzieć czemu.
Przygotowuję następnego og, ale już nie będę się pier***ić z tą fotorelacją.
Na koniec chciałbym powiedzieć soczyste ku**a MAĆ

ch*j tam, jednak dokończę tą fotorelację. W ziemię idzie następne 2x OG. Szkoda, że z tamtej rośliny nici, w ogóle szkoda, bo sporo moich starań poszło się je**ć
No ale życie nauczyło mnie, że trzeba być tryhardem. A jak się zaczyna to trzeba kończyć.

Więc czekajcie na kolejne planty.
Niesmak.
 
Ostatnia edycja:

SpeedPotato

Well-known member
Rejestracja
Mar 23, 2021
Postów
75
Buchów
144
czyli jednak nie da się sadzić zioła w kwietniu :)
Na to wychodzi :gand:
Możecie mi nie wierzyć ale to już mój trzeci martwy plant w tym sezonie
To się nazywa mieć ku**a pecha
Ale nie ma to tamto. Ma być kilo i będzie kilo :D
Pytanie do Panów weteranów - mikoryza zaszczepiona od razu po wykiełkowaniu zadziała i nie zaszkodzi roślince?

Tutaj fotka Jimmy'ego sprzed dwóch dni. To był prawdziwy komandos. Dziś wypuścił 2 kolejne listków Nurkował w ziemi, raz nawet zrobił salto, ale rósł hardo.
Mam nadzieję, że kiedyś jeszcze pokocham jakąś roślinkę tak samo mocno [*]

Tak w ogóle to zbieram propozycje na nazwę dla następnych dwóch panien :D
 
Ostatnia edycja:

delavega

Administrator
Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Kwi 17, 2015
Postów
7,230
Rozwiązań
1
Buchów
15,894
Odznaki
4
Przy fartownym układzie planet, bardzo sprzyjającej pogodzie pewnie się da.

Dla mnie pytanie brzmi "po co?"
 

Szevo

Outdoor 4 ever
Weteran
Rejestracja
Lut 13, 2012
Postów
1,522
Buchów
3,694
Odznaki
10
"po co" to dobre imię dla następnego pokraczka:herm:
 

Total Kozak

Buja taka muza!
Weteran
Rejestracja
Lip 5, 2015
Postów
3,175
Buchów
6,582
Odznaki
2
Albo może Ricky Martin.
Zrób jak mówiłem - box, lampa i sadzonki na dwór w maju, wówczas będziesz zadowolony.
Weź sobie obczaj jak @LukexOG prowadzi fotorelacje outdoor, ja bym sobie życzył widzieć w ten sposób prowadzoną - przygotowanie spotów jak narazie, zakupy, ogólne przygotowanie na początek.
 

SpeedPotato

Well-known member
Rejestracja
Mar 23, 2021
Postów
75
Buchów
144
Albo może Ricky Martin.
Zrób jak mówiłem - box, lampa i sadzonki na dwór w maju, wówczas będziesz zadowolony.
Weź sobie obczaj jak @LukexOG prowadzi fotorelacje outdoor, ja bym sobie życzył widzieć w ten sposób prowadzoną - przygotowanie spotów jak narazie, zakupy, ogólne przygotowanie na początek.
Lampa odpada. Dopiero za ~3 lata będę leciał z boxem. Możliwe nawet, że już całkiem porzucę outdoor
Fotorelacja na razie jest w całkiem innym dziale i niech w sumie na razie zostanie.
Nie wiem w sumie co z niej będzie, bo eksperyment traci trochę na wartości przez to, że Jimmy umarł, bo i tak nowe roślinki będą na oucie dopiero jakoś za 3 tygodnie. Ale skończę ją i za rok przygotuję się lepiej i jeszcze w kwietniu wysadzę jakieś sezony + auto
Jak wspominałem, będę robić jeszcze jedną fotorelację, taką ogarniętą ~20 panien, i już faktycznie całkiem outdoorową.
Imiona Rick i Morty wydają się spoko.
Podejrzewam, że skończy się tak, że rośliny po prostu dadzą mniejszy plon no i dojdą wcześniej, niż posadzone w Maju.
No ale się wk***iłem bo to palenie będzie i tak kilka tyg później przez to, że Jimmy padł.. :D
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół