nasiona marihuany

czy mogę dać planta z in na out??

Wyszukiwarka Forumowa:
3

3ar7ol

Guest
siemano!
dzisiaj moi kochani rodzice przyczaili ze sobie "uprawiam marichuane",i narobili mi troche bałaganu:/,a mianowicie wy**** donice z plantem... :farao: :pl:
udało jednak mi sie uratowac moja pocieche.i postanowiłem sie nie poddawac..i przezocic ja na out.co wy o tym myslicie?...ogólnie został miesiac do zniw...czy taka opcja wchodzi w gre? czy moje maleństwo da sie jeszcze uratowac?
 

Kostek

Przećpana Morda :D
Weteran
Rejestracja
Sty 7, 2006
Postów
3,486
Buchów
17
Jeśli roślina nie jest zbytnio uszkodzona to powinna odżyć. Ja bym na Twoim miejscu szybko dał na OUT, będzie miała jeszcze max. 3 miesiące. Jeśli nawet nie dojżeje, to zawsze coś z niej będzie, bo szkoda, żeby się zmarnowała. Napisz coś więcej o odmianie, pochodzeniu nasion itd.
 
3

3ar7ol

Guest
num roslinka nie była uszkodzona(na szczescie), dostałem od zioma klony,a odmiana to K2...nie mam jakis szczególnych informacji o tej odmianie.a na outa juz dałem,wykozystałem na spontana ziemie z donicy...pozdrawiam
 

Matrio

Well-known member
Rejestracja
Gru 5, 2005
Postów
292
Buchów
0
podlej jeszcze roslinke moze biohumusem, troszke ja wzmocni co jej sie przyda po takim szoku powodzenia na oucie ;)
 

Protektus

Well-known member
Rejestracja
Kwi 19, 2006
Postów
373
Buchów
0
A jaką doniczke miałeś :) no i jaka ziemia jest na spocie :)
 
3

3ar7ol

Guest
doszedłem do wniosku ze spale ta pocieche..ogólnie juz były ciekawe topki:)o to mi własciwie chodziło:)

pozdrawiam ;)
 

NowyBuchacz

Member
Rejestracja
Lip 10, 2006
Postów
22
Buchów
0
mój brat dał mi roslinke chodowaną w domu a ja ją zasadziłem na łące w lekkim słońcu pod lisciami drzewa i jest dobrze narazie :) Podlemam ją wodą z odchodami gołębi ^^ czy to dobrze ??
 
3

3ar7ol

Guest
hmmm jestem poczatkujacy.....nie chce cie wprowadzic błąd...ale chyba dobrze:p:) :flower:
 

Kostek

Przećpana Morda :D
Weteran
Rejestracja
Sty 7, 2006
Postów
3,486
Buchów
17
Lepiej by było ją posadzić w jak największym słońcu. Ptasie nawozy są bardzo dobre, ale mocne, i łatwo je przedawkować.
 

NowyBuchacz

Member
Rejestracja
Lip 10, 2006
Postów
22
Buchów
0
uważajcie z tym ptasim gównem bo na serio mocne :] tak 3 łyżki na litr wody ( lub 1,5)
 
3

3ar7ol

Guest
ale mimo wszystko nie poddaje sie ,od jutra box bedize znajdował sie w piwnicy:D :flower: :flower: :thumright:
dam jakies fotki jak juz wszystko bedize gotowe :king:
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół