nasiona marihuany

Czy mogę zostać pacjentem medycznej marihuany?

Wyszukiwarka Forumowa:

spontan22

Well-known member
Rejestracja
Lip 10, 2008
Postów
220
Buchów
2
Moja dolegliwość polega na tym że mam ogromne bóle kręgosłupa w okolicy ledzwiowym, które pojawiają się nagle może to być nawet 5,6 razy w miesiącu i nie odpuszczają przez 2 dni. Mam 37lat i w 2006 roku byłem u lekarza który zrobił rtg i powiedział że to początki skoliozy. Brałem jakieś leki które nie bardzo działały w dodatku nie miałem po nich apetytu, byłem rozdrażniony oraz miałem mdłosci i bóle brzucha. Później wyjechałem za granicę i zaniedbałem wizyty u lakarza. Dziś byłem w przychodni i Pani po zbadaniu dała skierowanie na rtg i napisała na skierowaniu zmiany zwyrodnieniowe kręgosłupa. Przyznam się że za granicą miałem okazję waporyzować medyczną i przynosiła mi ulgę większą niż inne leki, w dodatku mogłem już normalnie jeść i spać. Skoczyły się nudności i rozdrażnienie. Czy kwalifikuje się by zostać pacjentem medycznej marichuany?
 

GrowFather

Well-known member
Rejestracja
Lip 11, 2021
Postów
484
Buchów
859
Bez problemu się kwalifikujesz, tam się każdy kwalifikuje kto zapłaci

Tak na marginesie to nigdy nie ograniczaj się do jednego lekarza, to często są nieroby i oszuści i zależy im tylko na odhaczeniu kolejnego pacjenta
 

Ż**l

Ye
Rejestracja
Lis 1, 2010
Postów
10,971
Buchów
19,768
Tak na marginesie to nigdy nie ograniczaj się do jednego lekarza, to często są nieroby i oszuści i zależy im tylko na odhaczeniu kolejnego pacjenta
Oj tak, minimum 6 lat studiów przebimbane w barze, lek zdany za kaczki i kury, zapisywany pawulon i sprzedawanie pacjentów bigpharmie. :headbanger:
 

spontan22

Well-known member
Rejestracja
Lip 10, 2008
Postów
220
Buchów
2
Dziś idę na rtg o 13 a o 16 mam wizytę online w Medicante, zobaczymy co to będzie
 

Eko

997
Weteran
Rejestracja
Paź 2, 2009
Postów
3,327
Buchów
4,336
Odznaki
13
Mogę cię zbadać jak chcesz , każdy może zostać pacjentem jeśli ma jakieś schorzenia, jest u nas na forum odpowiedni dział i lekarz , możesz się z nim skonsultować napewno ci pomoże
 

spontan22

Well-known member
Rejestracja
Lip 10, 2008
Postów
220
Buchów
2
Mogę cię zbadać jak chcesz , każdy może zostać pacjentem jeśli ma jakieś schorzenia, jest u nas na forum odpowiedni dział i lekarz , możesz się z nim skonsultować napewno ci pomoże
Jestes lekarzem? Prowadzisz klinikę specjalizująca się medyczną?
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół