nasiona marihuany

czy moglbym teraz...?

Wyszukiwarka Forumowa:
Status
Ten wątek został zamknięty.
D

delete

Guest
mam takie zapytanie poniewaz chcialbym wiedziec czy moglbym juz teraz wysadzic swoich 6 nasion do doniczek czy tam kubkow i postawic na parapet jak myslicie roslo by tak sobie do mniejwiecej 10 maja bo potem bym wysadzal na swoja miejscowke bo juz tak mi sie chce hodowli tak fajnie patrzec jak swoja roslinka rosnie ale wlasnie mysle ze za malo swiatla bedzie jej przez tyle czasu odmiana EM i WWxEM
 
S

sdfsdf

Guest
no tak juz teraz mozesz zaczac wysadzac :) ja juz zaczelem :) najwyzej roslinki wyciagna sie troche do gory ale to nic nie szkodzi :) ja mam pod lampa :)
Pozdro!
 
D

delete

Guest
:queen:
2 pytanko to naprzyklad od momentu kielkowania gdybym zaczol jutro to tak do polowy mniejwiecej 10 maja na parapecie do ilu cm moglo by wyrosnac? bo z tamtego roku to niepamietam juz zreszta wtedy to chyba niecale 2 tyg. mialem na parapecie a potem na miejscowe
 
S

sdfsdf

Guest
no jesli jutro bys zaczol i roslinke podhodowal bys do 10 maja to nic by sie nie stalo:) na nawet lepiej bo roslinka byla by wieksza i silniejsza :) nic negatywnego w skutkach raczej sie nie stanie a nawet moze pomuc roslince :)
Pozdro!
 
D

delete

Guest
1.tak tylko do jakiej wielkosci centymetrow ilu moglo by wyrosnac ????
to jest wazne bo juz moja starsza zweszyla ze bede sadzil wczoraj siostra sie wygadala ze nasionka przyslal ktos i z jekami do mnie skacze zebym tego niehodowal w domu wiec musze jakos wytlumaczyc jej ze to na krotko tylko niechcem zeby za duze bylo zeby sie az tak mocno nieodznaczalo bo 6 krzaczkow na parapecie :p to juz jest cos
 
S

sdfsdf

Guest
doskolane Cie rozumiem :) Twoje planty by podrosly tak kolo 15cm :) ja mam tez lipe bo nie bedzie mnie najprawdopodobniej w sierpniu a roslina juz bedzie duza :/ a sieje na podwurku ;] niewiem co powiedziec starszym ;] ze to klon (drzewo takie) kawa? oregano? hehe musze pokombinowac :) tez pusc plotke ze to jakas kawa czy inny krzak w razie buntow ze strony starszych ;] jesli sie da oczywiscie ;] mi niewiemm czy wyjdzie bo staryt pracuje w szklarni :( hehe
Pozdro!
 
D

delete

Guest
nie jesli chodzi o to to ja mam miejscowke folie ;) na dzialeczce zapowiedzialem dla ojca ze 1/4 foli kawalka biore sobie bo musze sobie cos posadzic on sie wypytywal co ale ja jemu niemowilem posadze wtedy zobaczy ale i nic niezrobi przeciez w tamtym roku na parapecie przemyslowke mialem nawet wielka :) heh i co smieszne dopiero po jakims czasie powiedzial zebym ja z tad zabral bo psa w bloku mamy:D

takie pytanko : czy od czasu kielkowania do tego powiedzmy 10 maja kiedy bede przesadzal roslinka moze sobie rosnac ciagle w kubku po jogurcie duzym? sadze ze wystarczy na tyle czasu!!
 
S

sdfsdf

Guest
kolo 10 dnia roslinka powina byc juz przesadzona do wiekszego pojemnika tak kolo 1L
a pozatym masz spoko ojca ;)
 
D

delete

Guest
dzisiaj wsadzilem do pojemnikow po jogurtach duzych niech kielkuje 10 dnia czyli 25 gdzies mowisz zeby do wiekszych litrowych hmm cos pokombinuje a potem juz dalej znowu bede musial po jakims czasie do wiekszego??? czy juz bede mogl poczekac do ktoregos tam maja zeby juz na mijscowke w foli
 
S

sdfsdf

Guest
nie no to sam juz powinienes wiedziec bo to ciezko przewidziec ktorego dnia dokladnie co i jak bo to jest tylko w przyblizeniu bo kazda rosilnka rosnie inaczej bo na to wplywa wiele czynnikow miedzy innymi swiatlo temperatura rodzaj roslinek itp. wiec musisz sam przewidziec kiedy Twoja roslinka ma ciasno :)

a co do podpisow to nikt sie Ciebie nie czepia ;] kazdy kto patrzy np na moj opis widzi swoj nick :p ja widze swoj a Ty widzisz swoj :p Proste :p
Pozdro!
 

-=*Rotasila*=-

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 21, 2006
Postów
1,225
Buchów
1
wystarczy uzyc komendy [you:a5ee550284]

[ Dodano: 2006-04-16, 13:41 ]
znaczy sie napisz tak [youx] bez x i bedzie działac
 
C

Canabis_16

Guest
Co ty kurrwaa chcesz od Canabis_16 ?????? Ty sie do mnie przypie****asz czy co w chujj ???? :farao:
 
Status
Ten wątek został zamknięty.



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół