nasiona marihuany

czy mozna stosować do naświetlania świetlówki od solarium ??

Wyszukiwarka Forumowa:
Z

zielak

Guest
czy nadają świetlówki do oświetlenia chodowli z solarium ??
 
R

rasta

Guest
na pewno nie one nie dają światla jakie jest potrzebne roslinom do wzrostu czy też kwitnienia. emituję światlo ultrafioletowe a ono jest roslinom albo malo potrzebne albo wcale ale tego to juz nie wiem dokladnie.
 
Z

zielak

Guest
dzięki-ale bym se naświetlił co : )))
musze sie rozejrzeć za czymś odpowiednim bo takie kombinaceje nic dobrego (THC) nie przyniosą

[ Dodano: 2005-12-16, 12:48 ]
a jakie lampy są dobre i tanie ( luxy,waty itp.) ???
bo wybiore sie do sklepu albo moze zamówie???
 

korlic

Member
Rejestracja
Wrz 23, 2005
Postów
8
Buchów
0
Polecam HPSy. Cena dość duża (około 150 złotych komponentty do złożenia oprawy 250 w+żarówka) Najlepsze do hodowli sa właśnie one. jeżeli nie masz tyle kasy podłącz świetlówki (rury) lub kompaktowe (energooszczędne gwint 27 z wbudowanym zapłonem).
Na pierwszą faze wzrostu najlepiej dać właśnie świetlówki ponieważ HPS daje mało niebieskiego światła. Jeżeli jesteś zielony w sprawach hodowli przeczytaj sobie

http://www.cannabisseeds.host.sk/ind/indoor.htm
 

bialy_mis

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lip 9, 2005
Postów
2,908
Buchów
10
Nie baw sie w swietlowki. Sa tansze przy kupnie ale za prad cie wiecej wyniesie. HPS jest drozszy ale za prad mniej zaplacisz i do tego lepsze swiatlo na kwitnienie a ono jest najwazniejsze. Przy kwitnieniu produkuje sie THC wiec swiatlo musi byc mocniejsze na flowering.

Malo pradu zzeraja HPS'y... ja mam 70W i miesiac uzywam przy fotoperiodzie 12/12 i zaplacilem okolo 3-5zl za ten miesiac.
 
Z

zielak

Guest
a gdzie mozna kupić HPS- to jeszcze dziś sie wybiore-bedą w hurt. elektry(mam niedaleko ) : ))) ?

[ Dodano: 2005-12-16, 15:16 ]
i dzięki za pomoc-zeczywiście-jak coś robić to robić dobrze-albo wcale nie robić.
 
S

Sed

Guest
zielak napisał:
a gdzie mozna kupić HPS- to jeszcze dziś sie wybiore-bedą w hurt. elektry(mam niedaleko ) : ))) ?

Możesz sprobować też na Allegro
 
Z

zielak

Guest
znalazłem HPS-a 70 w - czy 1( 70) wystarczy do nasiwetlania 10 doniczek w boxie
zrobionym w zwykłej szafie na ubrania ??? czy potrzebne jest ich wiecej ???
:?:

[ Dodano: 2005-12-16, 18:35 ]
znalazłem HPS-a 70 w - czy 1( 70) wystarczy do nasiwetlania 10 doniczek w boxie
zrobionym w zwykłej szafie na ubrania ??? czy potrzebne jest ich wiecej ???
:?: (lamp)
 

bialy_mis

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lip 9, 2005
Postów
2,908
Buchów
10
Nie staraczy. Najlepiej gdybys dal tam 250W to by bylo dobrze. Przy 70W nie ma szans. Albo dwie 70W.
 
Z

zielak

Guest
mam wszystko - nie moge sie doczekać kiedy wyśle 1 zdjęcie mojej chodowli no i 1 plonu-hehehe : )))
narazie dzięki za pomoc.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół