nasiona marihuany

Czy ona wygląda okej? Nie potrafię zrobić jej treningu lst bo jest za liściasta. Ktoś zerknie?

  • Autor wątku Usunięty 81821
  • Data rozpoczęcia
Wyszukiwarka Forumowa:
U

Usunięty 81821

Guest
Witam , na wstępie dodam że kierowałem się tą uprawą : https://forum.haszysz.com/threads/0-16m2-7x13w-philips-żyrandoled-4x-red-poison-f2-własne-af-fem.125826/

A więc tak , odmiana to green gelato automatic. Jest to dzień 15 od pokazania się roślinki nad ziemią. Strasznie długo wychodziła z ziemi bo aż w 7 dniu dopiero było widać jej łupinkę na łodydze wystająca z ziemi. Mam taki problem, wczoraj pierwszy raz podlałem nawozem biobizz grow 0.5ml/1l i tutaj też wszystko ok , ale chodzi o jej wygląd.
Ma zaledwie 10 cm i jest w chux liściasta, próbowałem zrobić jej lst ale to nie wyglądało jak wygięcie a raczej jak przewrócenie całej łodygi na bok więc bo jednym dniu zdjąłem drut bo uznałem ze to nie ma sensu i jest trudno podlewać. Dzisiaj wywaliła liście jeszcze bardziej. Obserwowałem inne relacje na innych stronach tej odmiany i moja ma więcej liści niż u ludzi na 4 - 5 tyg -,-.
Nie wiem co robić, trenować to czy dać temu rosnąć , czy to normalny wzrost czy jest jakaś opóźniona?
Dodam że to mój pierwszy grow w życiu.
Wilgotność w boxie 30 - 40 %.
Lampy 30 cm od szczytu.
PH wody kontroluję na 6.5 do 7.0
Temp 31-33 *C + własnej roboty generator C02 z drożdzy , cukru i wody w butelkach.
Wentylator mieszający i pc we wlocie pasywnym.
7 lamp led 13W Philipsa po około 1500 lumenów każda.
Zdjęcia tutaj bo nie mogę dodać przez posta, nie wiem czemu.
 
Ostatnią edycję dokonał moderator:

drzewiec

spokojny furiat
Weteran
Rejestracja
Maj 7, 2010
Postów
3,187
Buchów
9,555
Odznaki
11
temp. za wysoka
a masz went wyciągający ?
nie masz tam suszy przypadkiem w donicy ?
jaka woda,ph ?
na razie podnieś też te lampki z 10cm
dać im rosnąć ,podrosną to możesz lekko odciągać gałązki na boki
 
U

Usunięty 81821

Guest
temp. za wysoka
a masz went wyciągający ?
nie masz tam suszy przypadkiem w donicy ?
podnieś też te lampki z 10cm
dać im rosnąć ,możesz lekko odciągać gałązki na boki
Mam airRoxy wentylator osiowo-kanałowy 100mm 104m3/h tyle że z nałożonym filtrem, ale go nie zdejmę bo coś rozwale.

Nie mam sucho, podlewam co 3 dni, w doniczce jest wilgotno ( sprawdzam wsadzając palce w ziemie)
Temp nie zbiję, nie da rady, próbowałem nawet robić klimatyzator z lodu , ale efekt słaby. Dla wsparcia daje jej to C02 żeby to lepiej znosiła.
Okej, podniosę lampy.
Ogólnie roślina rośnie jak szalona z dnia na dzień tylko nie w zwyż , ale liściami na boki.
 

drzewiec

spokojny furiat
Weteran
Rejestracja
Maj 7, 2010
Postów
3,187
Buchów
9,555
Odznaki
11
filtr ci nie potrzebny teraz a jak go zdejmiesz to temp spadnie,dasz rade zdjąć to nie łazik marsjanski :)
 

ks1337

Well-known member
Rejestracja
Lip 11, 2012
Postów
410
Buchów
44
Nadmiary makro P i K powodują skrócenie międzywęźli więc może mieć za dużo papu na start i dlatego tak wygląda.
 
U

Usunięty 81821

Guest
Nadmiary makro P i K powodują skrócenie międzywęźli więc może mieć za dużo papu na start i dlatego tak wygląda.
Ziemia to BioBizz Light Mix, pierwszy raz wczoraj wlałem biogrow 0.5ml . Nic jej nie karmiłem nawet.
 
U

Usunięty 81821

Guest
filtr ci nie potrzebny teraz a jak go zdejmiesz to temp spadnie,dasz rade zdjąć to nie łazik marsjanski :)
Zdejme filtr i mi pomoże teraz ale problem wróci na flo : / a moje pomidorki czuć trochę nawet teraz na vegu, taka odmiana.
 
U

Usunięty 81821

Guest
No i standardowo, jeden mądry napisał zdejmij filtr a co dalej mądralo? Skoro na flo problem wróci ,a tam jest nizsza temp jeszcze bardziej pożądana. Niektórzy z was to naprawdę mają nasrane w tych głowach. To forum to ścierwo. Na innych piszą, że wszystko jest ok do roslin ktore wyglądają 5 razy gorzej. Mózgi wam powypalało. Elo
 

Ż**l

Ye
Rejestracja
Lis 1, 2010
Postów
10,971
Buchów
19,765
Takie rzeczy się testuje przed odpaleniem grow, a nie w trakcie. Jedyne co może Ci pomóc z temperaturą to poprawa wentylacji. A jeżeli nie jesteś w stanie jej poprawić to zamontuj sobie klimatyzację.
 

neurofan

Well-known member
Rejestracja
Sie 5, 2020
Postów
921
Buchów
2,880
Odznaki
4
Daj lampe wyżej, jakie 70cm-90cm i urosną w górę
 

drzewiec

spokojny furiat
Weteran
Rejestracja
Maj 7, 2010
Postów
3,187
Buchów
9,555
Odznaki
11
No i standardowo, jeden mądry napisał zdejmij filtr a co dalej mądralo?

myślisz że będę siedział nad twoim problemem i nim żył,po***ało cie? mineły 2 dni a ty myślisz że całe forum rzuci wszystko i ruszy tylko do ciebie
jak ci inni piszą ze wyglądają ok to po kij się tu pytasz,nie wierzysz im?

i dobrze że nie wierzysz bo dobrze nie wyglądają

pytaj ich dalej.

masz już flo?? nie,więc zdejmij filtr to dobra rada na teraz tępaku ,na flo będą inne warunki
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół