nasiona marihuany

Czy PH ziemi nie bedzie za male ?

Wyszukiwarka Forumowa:

Lukiii

Active member
Rejestracja
Cze 21, 2017
Postów
43
Buchów
0
Mam zamiar posadzic kilka krzaczków i mam zamiar wziasc ziemie z kąpostownika. Na tym kąposcie bylo dużo wrzucanych traw,obierek i różnego rodzaju skórek np od bananów. Czy mogę posadzic moe roślinki na takiej ziemi ? Wywnioskuje mi ktos jakie ta ziemia może miec PH ? Nasionka zaczynają kielkowac a ja nwm do jakiej ziemi wsadzać
 

luzak

Well-known member
Rejestracja
Cze 25, 2012
Postów
438
Buchów
197
Sadz i ciesz się jak rosną. Sądziłem w takiej ziemi z 3letniego kompostownika (byle by byla przerobiona i nie było w niej gnijacych resztek) no i żadnych gałęzi od iglaków bo mogą zakwasic. W tym roku mam didana taka ziemie do sportowej. Ph 6-6,5 u mnie. U Ciebie nie wiadomo. Z fartem.
 

Lukiii

Active member
Rejestracja
Cze 21, 2017
Postów
43
Buchów
0
To za***iscie, kompost jest za***isty bo nie bylo w nim żadnych dzieci tylko jakies obierki warzyw i troche trway skoszonej.
 

kamilthc

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 26, 2014
Postów
637
Buchów
2
a co to za problem dodać do takiej ziemi trochę dolomitu? Ph się ureguluje
 

Lukiii

Active member
Rejestracja
Cze 21, 2017
Postów
43
Buchów
0
Tez prawda ale ja wyjeżdżam za niedługo i mogę nie zdążyć ogarnac wszystkiego, a mojemu koledze nie bedzie sie chciało sie zapierdzielac po dolmit.
 

kamilthc

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 26, 2014
Postów
637
Buchów
2
To jak mu się nie będzie chciało iść po dolomit to ty myślisz że zajmie się nimi odpowiednio?
 

Lukiii

Active member
Rejestracja
Cze 21, 2017
Postów
43
Buchów
0
No właśnie wiem. A jeszcze takie szybkie pytanko gdzie kupie dolmit ? Bylem w Bricomarche aj tam nie bylo. W mrowce pewnie bedzie nie ?
 

BOOM

Stary ale jary
Weteran
Rejestracja
Gru 11, 2012
Postów
1,697
Buchów
466
Odznaki
4
W mrówce na stówe będzie,a jak nie to pozostaje ogrodniczy.
 

Lukiii

Active member
Rejestracja
Cze 21, 2017
Postów
43
Buchów
0
Dzieki za odpowiedz. Bylem pewny na sto procen ze będzie w Bricomarche i zapierdzielalem ladny kawałek drogi i nie bylo..... Jutro dymam jeszcze dalej do mrówki, mam nadzieje ze będzie warto i ze cos bedzie z tegorocznego sadzenia
 
R

ruski wentylator

Guest
ja jestem zwolennikiem normalnej ziemi typu biobizz lub canna, wiem co mam i jeden z problemów z glowy...


niby taka ziemia co niej mówisz zla nie powinna być , ale tak to dokonca niewiesz co tam w niej jest ,a ph i dolomit to nie wszystko..
 

kamilthc

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 26, 2014
Postów
637
Buchów
2
idź do byle jakiego ogrodniczego 10kg koszt 6zł.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół