nasiona marihuany

Czy po operacji złamania 1 kości śródręcza można palić marihuanę

Wyszukiwarka Forumowa:

naryssso

New member
Buchów
0
Witam chciałbym się doinformować czy mogę zapalić marihuanę zwykłą nie medyczną po operacji (zabiegu) miałem operację na ręce a dokładnie dostałem drut w dłoń minęło już od operacji 24h + znieczulenie narkoza dostałem wypiskę i jestem w domu czy mogę po takim czasie zapalić? Ból w ręce cały czas się trzyma a tabletki przeciwbólowe nie dają rady

Proszę o szybką odpowiedz
Pozdrawiam 🤩😁

TommyChong

Nate Higgers.
Weteran
Rozwiązań
1
Buchów
2,350
Odznaki
6
Palenie czegokolwiek jak ma się rany to średni pomysł, opóźnia gojenie. Jednak jak masz wapa i ssanie na dym to ja bym palił XD starsze pokolenia nie przejmowały się takimi pie****ami i jakoś przeżyli XD

GreenDoctor.pl

Well-known member
Klinika
Buchów
282
Witam chciałbym się doinformować czy mogę zapalić marihuanę zwykłą nie medyczną po operacji (zabiegu) miałem operację na ręce a dokładnie dostałem drut w dłoń minęło już od operacji 24h + znieczulenie narkoza dostałem wypiskę i jestem w domu czy mogę po takim czasie zapalić? Ból w ręce cały czas się trzyma a tabletki przeciwbólowe nie dają rady

Proszę o szybką odpowiedz
Pozdrawiam 🤩😁
Lepiej waporyzacja albo olejki doustne, ale tak marihuana ma właściwości przeciwbólowe. Ja ze złamaną nogą się leczyłem również MM i po 6 tygodniach z powrotem biegałem ;)

Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany

Polecana klinika konopna GreenDoctor.pl

Góra Dół