nasiona marihuany

Czy przełączyć na flo???

Wyszukiwarka Forumowa:

OG Gucilla

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 20, 2017
Postów
715
Buchów
1,285
Odznaki
3
Siema, mam Critical+2.0 od dinafem - planty mają po 40-45cm Box ma 180cm czy to nie pora żeby przełączyć na flo???
 

Unknownguy

Well-known member
Rejestracja
Maj 18, 2017
Postów
45
Buchów
0
Poczekaj na wypowiedź kogoś doświadczonego ale ja sądzę że powinieneś już przełączać, najlepiej daj jakąś fotkę, zapewne box ma 180cm ale lampa filtr itd trochę, zajmują no i wiadomo lampa też nie może być za blisko roślin więc już z 40cm odpada do tego Doniczki też liczmy że 30 więc zaokraglajac zostaje Ci metr na dziewczyny a skoro mają 40 to na Flo mogą potroic wysokość nawet i trzeba będzie łamać a po co im stres

Tak jak mówię nie jestem doświadczony ale wydaje mi się moja teoria słuszna :)
 

sprobujmyy

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 21, 2017
Postów
1,460
Buchów
34
Odznaki
1
Mysle tak samo jak moj przedmowca :)
 

OG Gucilla

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 20, 2017
Postów
715
Buchów
1,285
Odznaki
3

Unknownguy

Well-known member
Rejestracja
Maj 18, 2017
Postów
45
Buchów
0
Może źle zrozumiałem ale wydaje mi się że 140-25=115 a nie 125 ale mniejsza z tym to pie****a.. W każdym razie lepiej chyba tak czy tak już przełączyć. Lepiej zostawić trochę zapasu niz stresować dziunie potem, który to dzień wega i jaka masz tą lampę?
 

cocaa

Well-known member
Rejestracja
Gru 14, 2011
Postów
187
Buchów
0
Powinienes przelaczyc juz, ale tak naprawde na jakim etapie wzrostu jest twoj plant i jak z jego kondycja to wiesz tylko ty.
 

OG Gucilla

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 20, 2017
Postów
715
Buchów
1,285
Odznaki
3
Racja zostaje 115cm - :spalony: byłem wieczorem :)
Planty wyglądają zdrowo, odnogi wyszły już ponad główne duże liście więc mają światło eleganckie.
Lampa to mars hydro300w plus żarówki ledowe 45w każda tak aby doświetlić boki uprawy, mam ich łącznie 6szt plus 2 takie słabe po 9w więc łącznie : 588w, to znaczy pobór prądu jest mniejszy ale świecą razem prawie jak 6oo hps
 

Unknownguy

Well-known member
Rejestracja
Maj 18, 2017
Postów
45
Buchów
0
To niema się nad czym zastanawiać, wal im 12/12. A tak na marginesie to wiesz ze ten Mars 300w wcale nie działa z mocą 300w? To że tak producent napisał to nie ma znaczenia on z tego co pamiętam działa na około 150w albo mnie ale to nie jest tak że działa jak 300 a pobiera 150w.. Poprostu działa jak 150w a "300w" to taka "nazwa" więc sprawdź sobie jakimś ustrojstwem ile ci naprawdę pobiera prądu, żebyś się potem nie zdziwił jak bd liczył g/W ale ogólnie propsik i leć do przodu
 

OG Gucilla

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 20, 2017
Postów
715
Buchów
1,285
Odznaki
3
Może i nie świeci jak 600hps ale zdecydowanie jest bardziej efektywna ze względu na idealnie dobrane spektrum fal jakich potrzebują rośliny. Czytałem o tym sporo i z tego wszystkiego już sam nie wiem do końca jak to z trymi ledami jest :D Btw. czatuję czasem na ebay'u za okazją aby "upgrejdować" oświetlenie wzbogacając się o drugą "cegłę" :)
 

Unknownguy

Well-known member
Rejestracja
Maj 18, 2017
Postów
45
Buchów
0
Ziomeczku jak będziesz chciał upgradeowac to to już zrób sobie jakiś panelik z cob-ów, nieważne czy cree czy citizen ale przypuszczam że jak byś zrobił jakąś ramę w środek dał Marsa dookoła coby naprzemiennie z tymi 45w zarowkami i jeszcze trochę czerwonych na flow diodek dawali to by był sztos
 
R

ruski wentylator

Guest
wysokość wysokoscia się nadaje do flo ale który to dzień z zycia ?
miałem kiedyś mars hydro reflektor 240w =pobor 105w, wbrew opinii polecam , ale troszkę dosłownie dozucic kasy i masz super panel led coby minimum 2 razy lepszy...
 

OG Gucilla

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 20, 2017
Postów
715
Buchów
1,285
Odznaki
3
Ziarno zasadzone w wielkanoc było :) wiec miały ponad 40dni na wegu. Kurde, ale mi tu podrzuciliście pomysł z tymi cob-ami. Muszę o nich trochę jeszcze poczytać :) Dzięki wielkie za natchniemie :smokee:

---------- Post Zaktualizowany 22:22 ---------- Data pierwszego postu 22:06 ----------

Opowiesz mi troszku o tych cob-ach Ziomeczku? Jaka jest różnica miedzy cob-ami a normalnyl ledem? Czy to różnica w skupieniu i penetracji światła? Dobrze kminie? Pozdro :)
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół