nasiona marihuany

Czy przeżyją?

Wyszukiwarka Forumowa:

Lukiii

Active member
Rejestracja
Cze 21, 2017
Postów
43
Buchów
0
Wsadzilem dwa male kielki do 2 malych doniczek i wystawilem na dwór (nie mialem możliwości trzymać w domu). Ladnie rosly te kielki bo musiałem je dzisiaj przesadzic to zapie****aly w tej ziemie jak po***ane. ALE pojechałem do kumpla i rozpadal sie taki deszcz ze masakra a moje kielki stoją w doniczkach na dworze... Czy stanie im się cos powarzniejszego oprócz przelania wodą ??
 

kamilthc

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 26, 2014
Postów
637
Buchów
2
Zapytam tak jakie duże te rośliny masz? Piszesz o kiełkach, a później że musiałeś je przesadzić bo zapie****ały w tej ziemi jak po***ane.
Swierzo wsadzone kiełki mocny deszcz może bez problemu wypłukać, jeżeli były już podrośnięte i nie lało jak z wiadra to nic im nie powinno być
 

Lukiii

Active member
Rejestracja
Cze 21, 2017
Postów
43
Buchów
0
No właśnie się tego troche boje a bende miał możliwość sprawdzić dopiero jutro rano co z nimi. W najgorszym wypadku woda mogla by odkopać kielki a słońce mi je spalić. Ziemia mi nie spleśnieje po takim jednorazowym bagnie co nie ?

---------- Post Zaktualizowany 22:27 ---------- Data pierwszego postu 22:24 ----------

Zle sie wysłowiłem. Nie chodzilo mi ze rośliny mi juz takie urosly tylko ze kieleki mi tak urosly w ciagu 24h ze aż sie zdziwilem. A przesadzalem dlatego ze mialem dużo lepsza ziemie dla nich.
 

kamilthc

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 26, 2014
Postów
637
Buchów
2
Odwiedź je jak najszybciej ale podejrzewam że nie będzie źle
 

Lukiii

Active member
Rejestracja
Cze 21, 2017
Postów
43
Buchów
0
No nic im się nie stało ale ziemia tak się w piz*u zbila a na poczatku byla puszysta. Jak napislaem ten post wczoraj to potem lalo jeszcze 2 razy....
 

michal1337

Well-known member
Rejestracja
Maj 23, 2017
Postów
221
Buchów
0
od dwoch dni sa takie ulewy i burze za ja na miejscu outdoorowcow bym je jakkos zabezpieczyl
 

Lukiii

Active member
Rejestracja
Cze 21, 2017
Postów
43
Buchów
0
No troche prze***ana bo dzisiaj po poludniu 30 stopni w cieniu a ja wystawilem doniczki na słońce i zapomniałem o nich... Jak słońce zaszlo to znowu burza i ulewa .... Schowalem je pod orzecha w krzaki . Tam oni kropla nie powinna na nie nakapac.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół