• Chcesz pomóc w rozwijaniu forum? Zamieść link do Forum.Haszysz.com na swojej stronie lub blogu

czy sam guanokalong sie nada?

pablo420

New member
Buchów
1
Witam wszystkich! w planach mam zakupic nowy nawóz(jak dla mnie) organiczny w proszku, którym jest guanokalong i tu pojawia się moje pytanie, ponieważ owa firma posiada ich wiele i chciałbym sie dowiedzieć czy wystarczy on na cały sezon , (jego skład npk(2,0 - 0,5/15 - 2,0)
w sensie czy nada sie na okres wzrostu jak i kwitnienia , w swojej ofercie też jest gunokalong bloom co jest wiadomym ze jest na kwitnienie,
i jest też guanokalong complete mix który posiada więcej środków w sobie i jak samo słowo ''complete'' mówi że jest kompletny. I wacham sie nad wyborem ponieważ cena i skład różni te dwa nawozy.

Total Kozak

Buja taka muza!
Weteran
Buchów
3,317
Odznaki
2
Kup complete, a do tego jakiś organiczny booster, może top max od biobizz czy inne "gówno" No i masz kompletne grow.

Żul

Porządkowy
Obsługa forum
Moderator
Buchów
8,652
Odznaki
3
Właśnie testuję ten nawóz. Dam znać za dwa miechy czy dał radę.

smoksalot

otwieram oczy wkurwiony
Weteran
Buchów
2,242
Odznaki
3
Ja juz pare razy używałem Complete Organics i daje radę. Użyłem go nawet w aktualnej uprawie -dodałem do lightmixa przy przesadzeniu z 0,5L do 3L i bez niedoborów dały rade do końce wega i całą indukcję ale pod koniec już widać było że krzaki zaczynają być głodne. Zawsze można go użyć jako top dresing jak będzie potrzeba. Całkiem fajny jest ich płynny Bloom z K2 Boostem na 2 połowę flo. Jak dla mnie wszystkie nawozy Guanakolong których używałem są dobre czy to proszek czy w płynie. Do papryk na podwóro kupiłem granulat z bat guano tego jeszcze nie testowałem.

Żul

Porządkowy
Obsługa forum
Moderator
Buchów
8,652
Odznaki
3
Chyba dał radę, liście były zielone do póki nie zagryzły ich wciornastki. Teraz drugie podejście, posypałem im ostatnio przy pszesadzaniubdo większej doniczki. Po pierwszym kontakcie z nawozem przypaliło gdzieniegdzie liście ale lecą już normalnie. Planuję top dressing tak gdzieś w 3 tygodniu flo. Z tym, że kilerom dużo jedzenia do szczęścia nie potrzeba, więc całe grow polecę na tym nawozie plus jakiś oprysk z soli epsom.

Seto

Well-known member
Buchów
350
Odznaki
1
Dobra ziemia razem z guanem wystarczy spokojnie, kup jeszcze coś na kwitnienie i będzi git

Żul

Porządkowy
Obsługa forum
Moderator
Buchów
8,652
Odznaki
3
Nie wiem jaka jest zalecana, sypalem pół łyżki na 3l donicę i podlalem r-rem bakterii. Mam nadzieję, że to nie za dużo, bo te geny nie są jakimiś żarłokami jak ekoludek. :crazy:

Góra Dół