nasiona marihuany

czy sam guanokalong sie nada?

Wyszukiwarka Forumowa:

pablo420

New member
Rejestracja
Maj 20, 2021
Postów
2
Buchów
1
Witam wszystkich! w planach mam zakupic nowy nawóz(jak dla mnie) organiczny w proszku, którym jest guanokalong i tu pojawia się moje pytanie, ponieważ owa firma posiada ich wiele i chciałbym sie dowiedzieć czy wystarczy on na cały sezon , (jego skład npk(2,0 - 0,5/15 - 2,0)
w sensie czy nada sie na okres wzrostu jak i kwitnienia , w swojej ofercie też jest gunokalong bloom co jest wiadomym ze jest na kwitnienie,
i jest też guanokalong complete mix który posiada więcej środków w sobie i jak samo słowo ''complete'' mówi że jest kompletny. I wacham sie nad wyborem ponieważ cena i skład różni te dwa nawozy.

 

Total Kozak

Buja taka muza!
Weteran
Rejestracja
Lip 5, 2015
Postów
3,175
Buchów
6,582
Odznaki
2
Kup complete, a do tego jakiś organiczny booster, może top max od biobizz czy inne "gówno" No i masz kompletne grow.
 

Ż**l

Ye
Rejestracja
Lis 1, 2010
Postów
10,971
Buchów
19,765
Właśnie testuję ten nawóz. Dam znać za dwa miechy czy dał radę.
 

smoczylot

znów otwieram oczy wk***iony
Weteran
Rejestracja
Lut 22, 2015
Postów
1,594
Buchów
4,378
Odznaki
3
Ja juz pare razy używałem Complete Organics i daje radę. Użyłem go nawet w aktualnej uprawie -dodałem do lightmixa przy przesadzeniu z 0,5L do 3L i bez niedoborów dały rade do końce wega i całą indukcję ale pod koniec już widać było że krzaki zaczynają być głodne. Zawsze można go użyć jako top dresing jak będzie potrzeba. Całkiem fajny jest ich płynny Bloom z K2 Boostem na 2 połowę flo. Jak dla mnie wszystkie nawozy Guanakolong których używałem są dobre czy to proszek czy w płynie. Do papryk na podwóro kupiłem granulat z bat guano tego jeszcze nie testowałem.
 

Ż**l

Ye
Rejestracja
Lis 1, 2010
Postów
10,971
Buchów
19,765
Chyba dał radę, liście były zielone do póki nie zagryzły ich wciornastki. Teraz drugie podejście, posypałem im ostatnio przy pszesadzaniubdo większej doniczki. Po pierwszym kontakcie z nawozem przypaliło gdzieniegdzie liście ale lecą już normalnie. Planuję top dressing tak gdzieś w 3 tygodniu flo. Z tym, że kilerom dużo jedzenia do szczęścia nie potrzeba, więc całe grow polecę na tym nawozie plus jakiś oprysk z soli epsom.
 

neurofan

Well-known member
Rejestracja
Sie 5, 2020
Postów
921
Buchów
2,881
Odznaki
4
Dobra ziemia razem z guanem wystarczy spokojnie, kup jeszcze coś na kwitnienie i będzi git
 

Ż**l

Ye
Rejestracja
Lis 1, 2010
Postów
10,971
Buchów
19,765
Nie wiem jaka jest zalecana, sypalem pół łyżki na 3l donicę i podlalem r-rem bakterii. Mam nadzieję, że to nie za dużo, bo te geny nie są jakimiś żarłokami jak ekoludek. :crazy:
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół