nasiona marihuany

Czy sam na siebie ukręciła bata?

Wyszukiwarka Forumowa:

byczqu321

Member
Rejestracja
Cze 5, 2020
Postów
12
Buchów
0
Ja zamawiałem namiot na allegro razem z innymi pierdołami, kurierem i płaciłem przez payu i nikt do mnie nie przyszedł.
 
J

jovo

Guest
Dawno zamawiałeś ? Bo jeśli niedawno to w zasadzie nic nam to jeszcze nie mówi.
 

byczqu321

Member
Rejestracja
Cze 5, 2020
Postów
12
Buchów
0
Na początku marca, więc kupię ciastek żeby poczęstować oficerów w razie wizyty :p Ale do czasu przeczytania tego tematu nawet nie myślałem, że takie jaja są możliwe. Z resztą na allegro mam inny adres niż mieszkam.
 

Matt92

Well-known member
Rejestracja
Cze 23, 2020
Postów
90
Buchów
1
Z tego wątku wynika, ze jednak policja można otrzymać nakaz sądowy przez zwykły zakup namiotu. Chore
[]

Jeśli nie można dawać linku to z góry przepraszam.
 
Ostatnią edycję dokonał moderator:

Iskra

Well-known member
Rejestracja
Lut 3, 2020
Postów
237
Buchów
806
Odznaki
2
Cześć jak masz dla siebie nie obracasz sie z dilerami i nikt cię nie podpierdzieli to raczej nie będzie przeszukania. A forum nasiona to z przykrośćią musze stwierdzic nie jest bezpieczne i moja przeglądarka mi wywala taki komunikat pozdro.
 

harvester69

rozrzutnik obornika
Weteran
Rejestracja
Sty 25, 2010
Postów
1,077
Buchów
3,401
Co ja bym zrobił mając wątpliwości? Odpaliłbym normalnie setup, posadził pomidory albo papryki, zrobił taki grow od a do z, w oczekiwaniu na ew. wjazd psów. Lepiej poświęcić ze 3 - 4 miesiące na taki grow niż później się szarpać z wymiarem sprawiedliwości. Jak mają wpaść to wpadną, zobaczą co jest grane, Ty ich wyśmiejesz i tyle.
 

smoczylot

znów otwieram oczy wk***iony
Weteran
Rejestracja
Lut 22, 2015
Postów
1,594
Buchów
4,378
Odznaki
3
No i byle by wtedy nie znaleźli u ciebie nasionek konopi-uprawiac se możesz co chcesz byle było legalne ale nasiona i zestaw do uprawy to razem już problem może być. Jakiś prokuratorzyna z niską samooceną albo nadgorliwy piesu może sie chcieć pospuszczać nad sprawą.
 

Matt92

Well-known member
Rejestracja
Cze 23, 2020
Postów
90
Buchów
1
Z tymi pomidorami/paprykami to tez jakiś sposób, nawet dobry.

Tak, wiem. Dlatego na tamtym forum nie zakładałem żadnego konta ani nic nie pisałem. Tez mi wyskoczyło takie info wiec czytałem bez logowania
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół