W
Wuyo
Guest
czy ta oprawa nadaje sie dla zarówki wysokopreznej sodowej bo w opisie wspominaja o mh ale kto wie pytam ??? http://adilux.pl/sklep/product_info...d=144&osCsid=859647de6781959d8ede075014373d67
Od kilkunastu godzin nasze forum jest celem zmasowanego ataku DDoS, który powoduje zwiększone obciążenie serwera i może skutkować spowolnieniem działania strony, błędami podczas ładowania oraz okresowymi przerwami w dostępności serwisu.
Pracujemy nad wdrożeniem dodatkowych zabezpieczeń oraz ograniczeniem skutków ataku. W tym czasie niektóre funkcje forum mogą działać wolniej niż zwykle.
Prosimy o cierpliwość i wyrozumiałość. O wszelkich istotnych zmianach będziemy informować na bieżąco.
Administracja Forum Haszysz.com





