nasiona marihuany

Czy ta ziemia będzie dobra

Wyszukiwarka Forumowa:
B

blancik

Guest
Witajcie. Co sądzicie o tej ziemi, czy wogóle ona się nadaje???

ZIEMIA UNIWERSALNA PLUS NAWÓZ DLUGODZIALAJĄCY
PH= 5.5-6.0
NAWÓZ OSMOCOTE
OSMOCOTE NPK 15-09-09 i PLANT STARTER NPK 10-52-10

POZDROWIONKA
 
S

Sito

Guest
No lepiej znajdz ziemie o PH 6,5-7,0 bo 5,5-6,0 wydaje mi sie troche zamalo...A co do nawozu to ja biohumusa uzywalem i wiem ze jest dobry a ta nazwa ktora podales to nic mi nie mowi
 

Lubo

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sty 20, 2006
Postów
2,863
Buchów
3
Sito napisał:
A co do nawozu to ja biohumusa uzywalem i wiem ze jest dobry a ta nazwa ktora podales to nic mi nie mowi

Osmocote robi drogie i podobno bardzo dobre nawozy. Widzialem butelki tej firmy po ok. 15zł
 
S

Sito

Guest
Jak bym mial teraz chodowle(mam przerwe) to kupilbym ten nawoz tylo musisz sie liczyc z tym ze trzeba bedzie przygotowywac co jakis czas mieszanke bo z norwmalnym biohumusem nie trzeba

[ Dodano: 2006-05-10, 15:58 ]
I w ten sposob mozesz zaoszczedzic ale zeby to zrobic musisz wlozyc w to swoja prace

[ Dodano: 2006-05-10, 20:11 ]
Mam nadzieje ze zaznaczysz ze pomoglem
 
B

blancik

Guest
Sito napisał:
Jak bym mial teraz chodowle(mam przerwe) to kupilbym ten nawoz tylo musisz sie liczyc z tym ze trzeba bedzie przygotowywac co jakis czas mieszanke bo z norwmalnym biohumusem nie trzeba

[ Dodano: 2006-05-10, 15:58 ]
I w ten sposob mozesz zaoszczedzic ale zeby to zrobic musisz wlozyc w to swoja prace

[ Dodano: 2006-05-10, 20:11 ]
Mam nadzieje ze zaznaczysz ze pomoglem

co masz na mysli ze co jakis czas trzeba bedzie zmienic tea mieszanke??? a z biochomusem nie???
 
R

rasta

Guest
Sito napisał:
trzeba bedzie przygotowywac co jakis czas mieszanke bo z norwmalnym biohumusem nie trzeba
wyrażaj się dokladniej bo nie można cię zrozumieć.
Sito napisał:
Mam nadzieje ze zaznaczysz ze pomoglem
zbierasz te punkty?? uważasz że pomogleś??

blancik, jeśli kupujesz dobrą ziemię w sklepie ma już ona w sobie odpowiednie nawozy. ten nawóz możesz jedynie użyć w postaci plynnej co jak najbardziej wychodzi korzystnie. czyli tak jak w opisie aukcji. biohumus w postaci sypkiej stosuje się do samodzielnego przygotowania podloża dla roślin.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół