nasiona marihuany

Czy ta Ziemia bedzie dobra

Wyszukiwarka Forumowa:

SiewnyZiomek

Well-known member
Rejestracja
Sie 20, 2021
Postów
128
Buchów
103
Witam wszystkich .
Mam Pytanko odnośnie ziemi, czy Canna Terra Seed Mix będzie dobra na całe prowadzenie uprawy? Czy jest dobra tylko na siewki ? Bo z pośpiechu zamówiłem a nie zwróciłem uwagi na to. Z góry dzięki
 

Młody3344

Well-known member
Rejestracja
Lip 16, 2021
Postów
127
Buchów
15
Witam wszystkich .
Mam Pytanko odnośnie ziemi, czy Canna Terra Seed Mix będzie dobra na całe prowadzenie uprawy? Czy jest dobra tylko na siewki ? Bo z pośpiechu zamówiłem a nie zwróciłem uwagi na to. Z góry dzięki
Co do prowadzenia w dalsze cykle roślinki będzie ciężko ze względu na małe substancje odżywcze, które posiada. W teorii mógłbyś dalej bawić się z tą ziemią dostarczając jej nawożenie ale musiałbyś mieć miernik ppm, który pokazywałby ci czego mu brakuje. Na twoim miejscu jednak bym kupił ziemię canna terra profesional bądź Biobizz dla świętego spokoju. To też zależy jakie masz nasionko jeżeli auto to lepiej dla ciebie jakbyś miał tą docelową ziemię do uprawy. Jak masz regular to jakoś dałaby radę. Ale tak czy siak lepiej żebyś kupił ziemię.
 

BlackMen

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 14, 2014
Postów
3,600
Buchów
2,366
Odznaki
1
Ziemia jak ziemia, nawozy zapodasz jak będą niedobory i tyle w temacie
 

Śmieszek420

World Wide Weed
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Paź 29, 2013
Postów
7,112
Buchów
7,838
Odznaki
5
Seedmix ma strasznie drobną strukturę, średnio to widzę. Wymieszaj ją z czymś grubszym, coco albo perlitem.
 

SiewnyZiomek

Well-known member
Rejestracja
Sie 20, 2021
Postów
128
Buchów
103
Plus jeszcze polecicie mi lampę do 300zl na weg plus flo? 40x40x120
 

Czubekbe

Well-known member
Rejestracja
Mar 22, 2021
Postów
933
Buchów
2,609
Odznaki
3
Żarówki philips, poczytaj na forum, sporo o nich jest
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół