nasiona marihuany

Czy takie suszenie zdałoby egzamin

  • Autor wątku Usunięty 81037
  • Data rozpoczęcia
Wyszukiwarka Forumowa:
U

Usunięty 81037

Guest
Szukałem tematów o suszeniu ale nie znalazlem cos podobnego do mojego pomyslu, to zakladam temat

od początku jednej do drugiej sciany pokoju dac haczyki samoprzylepne, do ktorych podwiązać sznurki, zawiesić na nie topy, i teraz mam główne pytanie, czy wiatrak biurkowy nie zaszkodziłby suszeniu, jezeli ustawilbym na moc 1 (1-3), i postawił go na końcu pokoju, tak, aby po prostu był przewiew? temperatura pokojowa ok, wilgotność raczej optymalna. Czy takie suszenie będzie w porządku?

---------- Post Zaktualizowany 07:45 ---------- Data pierwszego postu 07:15 ----------

Chodzi mi, czy ten wentylator biurkowy nie narobił szkód z w miare dobrej odległości, oczywiście nie będzie nastawiany prosto na kwiaty

---------- Post Zaktualizowany 07:47 ---------- Data pierwszego postu 07:45 ----------

nie narobi*
 

CrazyEight

Well-known member
Rejestracja
Paź 23, 2017
Postów
91
Buchów
0
Jakie szkody? mozesz nawet wpie****ic wiatrak 2000W i nie narobi szkod :D
 

GardenicPower

( ͡° ͜ʖ ͡°)ノ⌐■-■( ͡° ͜ʖ ͡°)ノ⌐■-■
Weteran
Rejestracja
Lip 18, 2015
Postów
2,230
Buchów
2,046
Odznaki
1
Jakie szkody? mozesz nawet wpie****ic wiatrak 2000W i nie narobi szkod :D
Czasem lepiej nie pisac nic, niz palnac glupote

Szukałem tematów o

Mały wiatraczek nie zaszkodzi, powinieneś mieć tam delikatna cyrkulacje powietrza, tak aby susz nie wysechł na wiór w ciągu 1 dnia. Proces suszenia powinien trwać kilka dni
 

CrazyEight

Well-known member
Rejestracja
Paź 23, 2017
Postów
91
Buchów
0
Czasem lepiej nie pisac nic, niz palnac glupote



Mały wiatraczek nie zaszkodzi, powinieneś mieć tam delikatna cyrkulacje powietrza, tak aby susz nie wysechł na wiór w ciągu 1 dnia. Proces suszenia powinien trwać kilka dni



to byl sarkazm ^^ przy takim duzym wiatraku to by mu pomieszczenie zassalo :D
 

Śmieszek420

World Wide Weed
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Paź 29, 2013
Postów
7,112
Buchów
7,839
Odznaki
5
Te haczyki samoprzylepne to ci jeden top zerwie ze sciany. Muszą być haki na wkrętach.
 
U

Usunięty 81037

Guest
. juz po ptokach
 
Ostatnią edycję dokonał moderator:



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół