nasiona marihuany

czy ten nawoz jest okej

Wyszukiwarka Forumowa:

vmouvx

Member
Rejestracja
Cze 27, 2022
Postów
7
Buchów
0
witam wszystkich, mojej roślince zolkna liście i myślę że to niedobor azotu. Myślicie ze ten nawóz jest okej?



TYPE OF FERTILISER

  • NPK 1-3-4

COMPOSITION

  • Total Nitrogen (N) 1% ((NH4) 0,05%, (NO3) 0,4% & (NO2) 0,55%)
  • Available Phosphat (P2O5) 3%
  • Water-soluble Potassium-Oxide (K2O) 4%
  • Sulfur (S) 0,2%
  • Derived from: monocalcium phosphate, monoammonium phosphate, potassium nitrate, potassium sulfate, and urea
 

dru!d 42o

Member
Rejestracja
Cze 18, 2022
Postów
14
Buchów
1
Daj zdjęcia na jakim etapie życia jest roślina.
Ten nawoz który pokazałeś jest na kwitnienie.
Jakich nawozow używałeś wcześniej?
 

vmouvx

Member
Rejestracja
Cze 27, 2022
Postów
7
Buchów
0
właśnie nie używałam zadnych innych nawozów wcześniej i to moja pierwsza roślinka. mszyce zaatakowały, przesadziłam ja, ale korzenie byly za słabe i większość odpadła. Dolne liście zwiedly, wysuszyły się i zwinely więc je odcięłam. teraz zolkna te początkowe listki, a na górze zauwazylam że też mają takie wysuszone plamki. myślałam że ma za mało azotu itp więc podlałam ją nawozem (zdjecie) i zżółkły bardziej przez noc. nie kontrolowalam wcześniej ph wody i ziemi, ale teraz wiem że ph ziemi się utrzymuje przy 6, a woda która podlewałam czyli kranówka miała 8, ale teraz dodaje kilka kropel soku z cytryny tak żeby miała 6. planowałam kupić ph down ale ten nawóz co mam to on reguluje ph na obojętne. nareszcie nie wiem co jej dolega i co robić, czy jest w ogóle szansa że coś z niej będzie.
 

Janek10

Well-known member
Rejestracja
Lut 9, 2022
Postów
1,029
Buchów
1,377
Odznaki
4
Ona jest za mała na nawozy?
 

GrowFather

Well-known member
Rejestracja
Lip 11, 2021
Postów
484
Buchów
859
zacznij kiełkować kolejne i daj żyć samej, a nie od dziecka maltretujesz :crazy:
 

Quaker

Terrorysta
Rejestracja
Paź 11, 2019
Postów
1,825
Buchów
4,554
Odznaki
5
Podczas przesadzania uszkodziłaś korzenie. Zostaw ją, może odbije, ale kiełkuj następną.
Dobra ziemia na start, nie przelewaj, nie nawóź jak nie ma potrzeby.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół