nasiona marihuany

Czy to łysiczka ?

Wyszukiwarka Forumowa:

śmieszek :)

Well-known member
Rejestracja
Kwi 24, 2017
Postów
94
Buchów
2
Witam wczoraj z czystej ciekawości postanowiłem wybrać się na łąkę i zobaczyć czy są już może grzybki byłem pierwszy raz na nich wiec nie wiem dokładnie czy nazbierałem to co chciałem,czy to są właśnie łysiczki? I ile zjeść ich za pierwszym razem mniej więcej takiej wielkości są grzybki z 20 starczy?

 
R

rolnikdolpasz

Guest
Gdzie to nazbierałeś? Chodzi mi o to, czy teren był leśny zacieniony drzewami a grzyby rosły w miejscu gdzie dochodzi znikoma ilość promieni słonecznych, może rosły czy na nasłonecznionej polanie?
 

śmieszek :)

Well-known member
Rejestracja
Kwi 24, 2017
Postów
94
Buchów
2
Zbierałem je na pastwisku gdzie pasą się krowy zbierałem je jakieś 30metrów może więcej od drzew i tak słońca jest tam trochę mniej bo jak wiadomo drzewa zasłaniają.Nazbierałem to co trzeba ?
 

mr.whitewidow

## King of the Road ##
Weteran
Rejestracja
Lis 4, 2014
Postów
3,280
Buchów
25
Tak to te magiczne:) zarzuc na poczatek 20-30szt.
P.S
To nie mj ze zejdzie w godzine...takze przygotuj sobie kilka godzin na faze.
 

śmieszek :)

Well-known member
Rejestracja
Kwi 24, 2017
Postów
94
Buchów
2
Tak to te magiczne:) zarzuc na poczatek 20-30szt.
P.S
To nie mj ze zejdzie w godzine...takze przygotuj sobie kilka godzin na faze.

Dzięki wielkie uszczęśliwiłeś mnie teraz :) będę musiał się dzisiaj wybrać jeszcze raz jak narazie mam ich tylko 13 nazbierane w jakieś pół godziny a jeszcze kumpla chcę poczęstować :D

---------- Post Zaktualizowany 16:12 ---------- Data pierwszego postu 10:15 ----------

Witam poraz kolejny wybrałem się jeszcze raz na grzybki i coś tam nazbierałem jestem na 90% pewny że to te ale wole się upewnić żebym nie zjadł nic trującego.To napewno to ?

 
R

rolnikdolpasz

Guest
Jak zbierałeś na nasłonecznionym pastwisku gdzie dawniej pasły się kozy lub krowy, to Masz wyborne gribsy.:D
Białe kapeluchy są najmocniejsze. Ilości wdg. uznania. Jak dla mnie 40białych i może być. Trzeba mieć coś do palenia na później. Picie też wypadało by mieć pod ręką w razie jak by w gardle zaschło.
 

dnx

the jungle is massive
Rejestracja
Paź 26, 2015
Postów
2,617
Buchów
2
Odznaki
1
Jak nie jadles jeszcze to nie przesadz z iloscia bo pofruniesz :D ale wygladaja dobrze. Smacznego
 

jaksydragsy

Well-known member
Rejestracja
Lip 17, 2016
Postów
545
Buchów
2
A takie grzybki to w jakich regionach Polski? Chyba nie we wszystkich, nie? Czy we wszystkich idzie głupim fartem trafić?

Ja jadłem grzybki raz i mialem nieprzyjemnego bad tripa. Mało było tych grzybków i chyba 2 porcje na czterech poszły. Mnie prawie nie klepło, a tymczasem ówczesny kumpel zaczął wyć i afiszować się z tym jaką to on ma jazdę. W dysonans mnie wprowadził, w zwykłą chujnię (między innymi dlatego jest to już na szczęście była znajomość). Czulem się jak ktos, kto nie potrafi wyluzować po 1/3 porcji grzybków - kiedy mnie naprawdę mnie nic nie klepło, więc z czym tu wyć i się afiszować. Tak mnie do***ała ta narko szpanerka ex kolegi, że poszedłem do domu i oglądałem "Wybrzeże moskitów" ze starymi taki lekko sgrzybiony i wtedy już jakoś doszedłem dospokoju. ale generalnie, bad trip, wk***ienie, paranoja i lekkie coś tam. Z kwaskami mam znacznie lepsze doświadczenie: Hoffman 2000, Bart Simpson, Panoramiks, Słoneczniki. Najwięcej najadłem Hoffmanów 2000 i bodajże 2002 - mocne, boskie kwasy. A najadłem akurat ich, bo długo byly na rynku. No i były fajne, choć - standardowo - na jakieś 35 wrzutek zaliczyłem ze cztery bad tripy (LSD to nie zabawka!). W zagranicznych internetach też te Hoffmany 2000 koszą bardzo dobre opinie.

Teraz chyba ciężko o kwas lizergowy, co? Kupić bletkę kwasa. Chodzą u Was jakieś, możecie dostać kupić? U mnie posucha od lat - u każdego dilka typowy polski narkotykowy schaboszczak: białe i zielone. :sunny:
 
Ostatnia edycja:



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół