nasiona marihuany

Czy to herma?

Wyszukiwarka Forumowa:

randomiarz

Member
Rejestracja
Gru 23, 2020
Postów
14
Buchów
0
Witam, pytanie mam. Mam sporo krzaczków ale jeden ma zupełnie inne kwiaty niż reszta , ,,kielichy” dużo większe od razu rzucają się w oczy, czy to herma? Pozdrawiam




 

Ż**l

Ye
Rejestracja
Lis 1, 2010
Postów
10,971
Buchów
19,768
Widzę zawiązujące się nasiona. Zgnieć tego topa z drugiego zdjęcia jak będziesz czuł coś twardego to znaczy, że coś Ci pohermiło wcześniej, popyliło i masz nasiona.
 

randomiarz

Member
Rejestracja
Gru 23, 2020
Postów
14
Buchów
0
Sa lekko twarde jak zdyszany to pryska z nich, oderwać i otworzyć ?

---------- Post Zaktualizowany 20:09 ---------- Data pierwszego postu 20:06 ----------

***ałem ze dwa jak otworzyłem to białe włoski wyskakują

---------- Post Zaktualizowany 20:13 ---------- Data pierwszego postu 20:09 ----------



Trochę gorsza jakoś ale widać ten włosek w prawym dolnym rogu topa
 

Ż**l

Ye
Rejestracja
Lis 1, 2010
Postów
10,971
Buchów
19,768
erfads.jpg


o to mi chodziło konkretnie
 

randomiarz

Member
Rejestracja
Gru 23, 2020
Postów
14
Buchów
0
Nie mogłem już znaleźć trgo topa, Zrobiłem kilka fotek jeszcze dziwnie one wyglądają tak jak pisałeś ściskam są twarde otworzyłem kilka to na pewno pestki teraz pytanie bo mam jeszcze 7 i na wszystkie wyglądają ok, co zrobić z ta zapalona ?

Co do hermy to wyrzuciłem jedna roślinkę jakiś czas temu bo miała jajca, ale możliwe by nie zapaliła wszystkich?






 

Ż**l

Ye
Rejestracja
Lis 1, 2010
Postów
10,971
Buchów
19,768
Możliwe, kilka jajec jest wstanie narobić spore straty.
 

Ż**l

Ye
Rejestracja
Lis 1, 2010
Postów
10,971
Buchów
19,768
Spytaj [MENTION=83746]_FINEASZ_[/MENTION] albo [MENTION=90782]Bortek[/MENTION].
 

randomiarz

Member
Rejestracja
Gru 23, 2020
Postów
14
Buchów
0
No to pytam, dokładnie przejrzałem cała resztę i wszystkie wyglądają dobrze. Ta dziś ścinam chociaz na masło będzie, nasiona i tak z hermy wiec lipa co nie?
 

L.a.m.a.

KEBABA BYM ZJADŁ
Weteran
Rejestracja
Mar 24, 2019
Postów
923
Buchów
942
Odznaki
3
Miałem kiedyś pestki jak dobrze pamiętam specjal kush czy jakoś tak. Była inna niż reszta bo topki rosły w zupełnie inny sposób niż wszystko co wcześniej widziałem i potrzymałem ją chyba za długo to miejscami wyglądała jak ta twoja. Też się zastanawiałem czy to nie nasiona zaczynają się pojawiać ale po ścięciu i suszeniu okazało się że to jedno z lepszych ziółek jakie paliłem a też miałem w bani jedno wielkie "co tu się odpie****a" :p

Teraz tak sobie przypominam że ona cała na końcu tak wyglądała ale ani jednej pestki w niej nie znalazłem a już 99% zjarałem. Gdzieś tam zostawiłem jakiś śrut na czarną godzinę.
 

randomiarz

Member
Rejestracja
Gru 23, 2020
Postów
14
Buchów
0
Panna już ścięta, znalazłem sporo dorodnych pestek :p w sumie były tylko na 2 szczytach, zostało mi 7 jak dotrzymam do końca to i tak palenia mi wystarczy na długo
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół