nasiona marihuany

Czy to jest normalne ??? PROSZĘ O SZYBKĄ POMOC

Wyszukiwarka Forumowa:
B

blancik

Guest
Po wybiciu z ziemi, skorupka nasionka się trzymala jeszcze okolo dwuch dni i jak już spadla to te większe okrągle boczne listki są takie żólte, tak jakby wyschnięte, wlaśnie przez tę skorupkę bo nie mogly się wydostać, czy roślinka będzie żyć, czy już niestety nie???
POMÓŻCIE!!!
 
P

pxr

Guest
hmmm nie sądzę żeby zżółkła właśnie przez tą skorupkę, a jeżeli nawet przez nią to na dniach powinno jej się poprawić...
Jaką ziemie (mix) użyłeś? Sprawdzałeś pH gleby?
 
B

blancik

Guest
Ziemie mam ze sklepu ogrodniczego o PH 5.5-6.5 i dodalem troszeczke dolomitu żeby podnieść PH, i mysle ze dobrze zrobilem, druga roslinka w tej samej ziemi jest super, tylko w tej jednej ta niefortunna skorupka odpadla po dwuch dniach i tak wyszlo z tymi listkami
 
P

pxr

Guest
Dobra, czyli wszystko powinno być ok, niedługo powinna odzyskać formę i gonić siostrę ;) Tylko teraz nie przesadź z paniki z podlewaniem! Powodzenia w uprawie :thumright:
 
B

blancik

Guest
wielkie dzieki i wielkie elooo
napisze jak zaraz sie poprawi perelką
 

zembfy

Well-known member
Rejestracja
Sty 20, 2006
Postów
201
Buchów
1
trzymam za nią kciuki :)
moja dzisaj odzyla hahah ale sie ciesze :D miala za malo wilgoci ;F
 
J

jaclomir

Guest
Nie boj żaby Mietek :tongue: moja MJ tez miala tak samo i wyrosła ładna i zdrowa :queen: bedzie ok :thumright: pozdro
 
B

blancik

Guest
jak narazie zadnej poprawy, ale jestem jak najlepszej nadzieji i wiary
pozdro

[ Dodano: 2006-05-16, 00:38 ]
niechce zapeszac ale widze już malą poprawę :cheers: powolutku do przodu, listki troszkę się rozwinely bardziej, może bedzie ok :thumright:
 

Protektus

Well-known member
Rejestracja
Kwi 19, 2006
Postów
373
Buchów
0
Napewno będzie ok tylko o nią zadbaj jak o nowo narodzone dziecie. Bądz na każde jej zawołanie a napewno sie odwdzięczy i bedzie ładnie rosła. Pozdro
 

hbsh

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 6, 2006
Postów
659
Buchów
2
Mialem to samo a wlasciwie mam to samo! Skorupka dzisiaj odpadla ale na tych okraglych listkach jest jeszcze taka jakby powloka przez ktora nie moga one sie rozwinac! Ale dwa "prawdziwe" listki wychodza bokiem:] Mysle ze z tymi skorupkami tak sie dzieje bo za plytko sie sadzi i rosnacy korzen (kielek) wypych pestke do gory! Nastepnym razem wsadz pestke troche glebiej na nieubita ziemie a ta ziemie ktora przysypiesz pestke ubij! pozdro!
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół