nasiona marihuany

Czy to moze byc ganja?

Wyszukiwarka Forumowa:

rudy

Well-known member
Rejestracja
Cze 29, 2006
Postów
70
Buchów
0
Witajcie. TO moj pierwszy post i chce pozdrowic wszystkich uzytkownikow forum. Moj problem jest nastepujacy. Dzis bylem u kumpla i ten dal mi jakies 10 gram ziola. Dostal to od jakiegos znajomego, ktory podobno znalazl jakies poletko ziola pod warszawa w lesie. Pokazuje mi to ziolo i mowi ze to w sumie nie robi, bo zeńska odmiana zmieszala sie z meska, pozatym bylo mokre i nic nie robi. Postanowilem wyprobowac. Uwierzylem juz na poczatku jak nabil same owe liscie, bez tytoniu do bonga. Spalilismy, mialo smak... hmmm trudno to opisac = troche pomidora. Bylbym zapomnial - to ma zapach lisci pomidora [jesli ktos wchodzil kiedys do szklarni z pomidorami to wie o co mi chodzi]. W ogole mnie nie porobilo, wiec uznalem ze to nie moze byc ziolo. Jednak wyglada jak ziolo wiec sie zastanawiam... Ma male liscie. Dzis w nocy postaram sie dodac zdjecia owych lisci bo narazie nie mam aparatu.
Jak myslicie czy to moze byc ziółko?
Pozdro
 

rusko

Well-known member
Rejestracja
Lut 24, 2006
Postów
116
Buchów
0
hehe;] ku**a z tego co piszesz to napewno nie jest to zioło;]
 

durielek

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 23, 2006
Postów
1,073
Buchów
0
lisci sie niepali...!jak by bylo to ziolo to po spaleniu lisci moglo by cie niekopnac bo maja malo thc!musial bys ich spalic duzo...
 
H

haszyszekk

Guest
lol na łebka starcza 1g liści... nie tak znowy dużo... czowywiście zależy od odmiany itp... pzdr
 

Grower

Banned
Rejestracja
Gru 8, 2005
Postów
361
Buchów
4
Czy ja wiem, z odmian takich jak cinnamon czy the empress juz w 1 tygodniu flo, te odpadajace liscie mozna palic i tak z 3-4 butle i potrafi zakrecić we łbie ;)
 

Jarecki

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 20, 2008
Postów
2,266
Buchów
12
Czy ja wiem, z odmian takich jak cinnamon czy the empress juz w 1 tygodniu flo, te odpadajace liscie mozna palic i tak z 3-4 butle i potrafi zakrecić we łbie
Ale po ch*j odswierzasz 2-letni temat??
Autro tego tematu juz moze sie powiesil!!
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół