nasiona marihuany

czy to niedobór Zn czy zablokowana?

Wyszukiwarka Forumowa:

Syn Ebnera

OdcieńZieleni
Rejestracja
Paź 21, 2019
Postów
1,228
Buchów
3,848
jak Ty gosciu pojęcia nie masz co piszesz, azot i susza? pozniej farmazony ze od oprysku planty mu pali, nie udzielaj sie w kwestiach w których nie masz doświadczenia ani wiedzy..
 

pink_princess

Well-known member
Rejestracja
Sty 30, 2021
Postów
115
Buchów
276
no szczerze to ta susza i azot to mi też nie pasowały troszkę do tych objaw. Dodam że w wcześniejszym projekcie też miałem podobne problemy ale nie aż takie i miałem think diferent af od dp takie zdjęcie dodam, podczas uprawy

IMG_20201203_164005.jpg


a efekt końcowy był taki
IMG_20210129_181232.jpg
 

Green John

Walczę z ostrym cieniem mgły
Weteran
Rejestracja
Lip 19, 2010
Postów
1,093
Buchów
1,243
Odznaki
7
Tacy powinni dostawać blok przynajmniej na tydzień. I forum by zyskało bo mniej syfu i ludzie którzy dostali złą radę... Po ch... to foto dałeś :D
 

Akrapovic

Well-known member
Rejestracja
Lis 23, 2020
Postów
245
Buchów
769
Te wywinięte liście do góry poskręcane to są objawy typowe dla kilku rzeczy. Albo za gorąco - często w parze idzie z niska wilgotnością, Mogą podobnie sięwywijać jak masz roztocza. No i 3 przypadek to sygnał od niej że ma problemy z korzeniami. Wejdz sobie na growweedeasy tam to wszystko jest szeroko rozpisane z ciekawymi przykładami przypadkami co było konsekwencją czegoś innego. Mi inne tabelki niedoborów nie pomogły tak jak te z growweedeasy. Ja tam się obudziłem mocno w temacie przelewania roślin i się okazało że nie musi być niedobór od razu tylko własnie przelewałem rośliny stały w wodzie przez co PH też się ***ało - 7-10 dni i dopiero problemy na liściach. Szukanie kombinowanie diagnozy czego to niedobór a wyszło że niedobory to efekt końcowy a problemem w moim przypadku było podlewanie. Polecam tam przestudiować tą stronkę i mocno się rozjaśnia wiele rzeczy. Pozdrawiam
 
U

Usunięty 80704

Guest
Sorry prosze Państwa. Przepraszam.

Za kare , sam siebie zgłosiłem swojego posta. Jakas pokuta.

Wybaczcie i pozdrawiam.
 

pink_princess

Well-known member
Rejestracja
Sty 30, 2021
Postów
115
Buchów
276
dziękuję

Akrapovic

za tak obszerną odpowiedź z wieloma ważnymi informacjami :tiphat: dopiero zauważyłem że ktoś coś piszę także niezwłocznie zajmę się studiowaniem informacji z źródła które podałeś.
 

pink_princess

Well-known member
Rejestracja
Sty 30, 2021
Postów
115
Buchów
276
co do przyczyny tego wszystkiego to moja wina, ph ziemi jest za niskie teraz nawet pokazał się niedobór molibdenu :fishh:
przyczyną tego wszystkiego było moje zbyt częste podlewanie a mam ten nawyk z outdoora gdyż na moim terenie jest zawszę bardzo sucho lecz uprawa w boksie aż tak dużych ilości wody nie potrzebuje. Zawsze o tym zapominam i to moja panika chyba tak działa. Wszystkim bardzo dziękuję za pomoc. Zobaczę co się będzie działo i czy coś będzie z tego. Buch z wami :salut:
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół