nasiona marihuany

Czy to one?

Wyszukiwarka Forumowa:

Pasikonik

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 8, 2005
Postów
808
Buchów
1
Co myślicie o tych grzybkach?? czy to łysiczki?? kolor sie zgadza wielkosc tez tylko nie maja az tak widocznego tego cypelka jak niektore, wiem czoywiscie ze nie wszystkie maja tak pieknie wysuniety cypelek mega wiczony , te mają szczegolnie jak sie patrzy z gory zreszta sam nie wiem nie chce jeść w ciemno obejrzyjcie







Chciałbym dodać że rosną w normalnym trawniku... krótko strzyżonym takim wiecie ocb takim jakby ozdobnym tzn ze teraz trawa nie jest zbyt krotka. Nie rosną zbite w kupe a raczej po 10 grzybkow pare cm od siebie każdy.
 

Kostek

Przećpana Morda :D
Weteran
Rejestracja
Sty 7, 2006
Postów
3,486
Buchów
17
To na 95% nie one, chociaż mogę się mylić.
 

Shogo

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 22, 2006
Postów
1,140
Buchów
1
jednym slowem musisz sprubowac :D:D
 

MoNtAnA

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sty 2, 2006
Postów
1,129
Buchów
0
nie to są zwykłe pospolite grzyby , nic psyhoaktywnego
 

MoNtAnA

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sty 2, 2006
Postów
1,129
Buchów
0
ale sie wysiliłeś , a pozatym sprubuj najwyzej na przeczyszczenie żołondka pujdziesz
 

Shadow

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 16, 2006
Postów
3,165
Buchów
15
jakby w***al ze 30 takich grzybow to nie wiem czy czyszczenie zoladka by mu pomoglo...

yoyy za ile masz ta grzybnie?
 

Pasikonik

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 8, 2005
Postów
808
Buchów
1
Ej ludzie spoko nie mam zamiaru ich jeść ani nie miałem spytałem z ciekawości...

[ Dodano: 2006-08-12, 16:49 ]
mam nowego ciekawego grzybka co o nim myślicie?
Pierwsze foto troche nie wyszło ale widać z boku !


Drugie z góry ... :thumleft:

 

zoyman

Well-known member
Rejestracja
Cze 16, 2006
Postów
91
Buchów
0
Znalazlem na domowym ogrodku cos takiego.. NIe znam sie na grzybach wiec was sie pytam??
68.jpg



clear.gif


69.jpg



Powiedzcie czy to jakis halucyn?? :silent:
 

Shogo

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 22, 2006
Postów
1,140
Buchów
1
napewno nie,u mnie takie grzybki mozna czesta spotkac, ale fachowcy mowia ze to nie one...
 

Matrio

Well-known member
Rejestracja
Gru 5, 2005
Postów
292
Buchów
0
zoyman napisał:
Powiedzcie czy to jakis halucyn?? :silent:
chyba niestety nie, nie wysilaj sie tak ;P zawsze masz muchomory :p
 
B

bobo

Guest
Co do tych waszych wypocin to moge dodac ze grzybow jesc nie warto ale raz sprobowac mozna. Jak juz tak bardzo napaleni jestescie to szukajcie grzybko z ciemnymi blaszkami pod kapelusikiem. Wzrokowo podobne do powyszych fotek tylko z reguly sa ciemniejsze braz/czern.


Nie bawcie sie w to :thumbdown: Zryje wam beret na reszte owocnych dni zycia.Nie jest tego warte!

A nawiazujac do tematyki forum zawartej w nazwie to temat nie na miejscu jak wiele innych.................!
 
R

Rider

Guest
Czasami niewidac tego "cypelka" na górze z powodu wilgoci , wtedy kopelusze bardziej si otwieraja i niewidac tak tego cypelka.
Szukajcie grzybów które maja ciemnie blaszki ,tak jak napisał bobo.
 
R

Rider

Guest
Widziałem grzyby które miały duzoo wieksze kapelusze ,kapelusze tak jak pisałem rozkładaja sie jesli jest wilgotno.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół