nasiona marihuany

Czy uwazacie ze bedzie wojna?

Wyszukiwarka Forumowa:
P

PanBanan

Guest
Nie będzie wojny. GŁÓWNYM CELEM Putina jest wschodnia część Ukrainy, która jest bogata w mechanizmy przemysłu. Sporo sobie na tym zarobi. Po zajęciu wschodu o wiele bardziej wzrośnie ryzyko wojny światowej - a jak łatwo się domyślić po niej raczej nie zostanie zbyt wiele po krajach europejskich jak i po Rosji. Putin wycofa się po przejęciu wschodu i sytuacja się uspokoi, pewnie za 5-10 kolejnych lat znów będzie coś kombinował. Wtedy może być wojna. Tak myślę. Nie macie się czego bać na razie. ;) Jakoś to będzie, pamiętajcie tylko, że każdy prędzej czy później zostanie osądzony ze swoich czynów. :) pozdrówka!
 

book43321

Well-known member
Rejestracja
Kwi 10, 2014
Postów
117
Buchów
0
Zgadzam sie z PanemBanenem:p co ma byc to bedzie my zwykli ludzie nic nie mozemy zrobic. Ja juz troszke pozylem ale szkoda by bylo malych dzieci przed ktorymi cale zycie, no ale taki juz jest ten swiat. Pozdrawiam;)
 
P

PanBanan

Guest
"zwycięzców nikt nie sądzi"

To już zależy od osobistego myślenia i od wiary. Lub od czynów. Zwycięzcą może nazwać się pedofil i zabójca, który jest kompletnie spaczony i uważa, że to co robi jest dobre. Czyż sam byś go nie osądził?
 

Terefere

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 4, 2014
Postów
778
Buchów
5
Odznaki
3
Ja nie rozumiem tylko tego, że członkowie państw europejskich dają się tak pomiatać, boją się tego putina czy co ?. Nakładają takie sankcje że rosja w ogóle tego nie odczuwa. Przecież on zagraża pokojowi światowemu. :pl:
 
P

PanBanan

Guest
Ja nie rozumiem tylko tego, że członkowie państw europejskich dają się tak pomiatać, boją się tego putina czy co ?. Nakładają takie sankcje że rosja w ogóle tego nie odczuwa. Przecież on zagraża pokojowi światowemu. :pl:

To chyba jasne, że się boją. Wiesz co bardziej niż Putin zagraża pokojowi światowemu? Wojna światowa, która prędzej czy później nastąpiła by gdyby UE spięła du*ę i robiła wszystko na przekór Rosji. Każdy boi się o swoją du*ę więc powoli Unia nakłada sankcje w nadziei, że w końcu Putin się cofnie. A co robi wtedy Putin? Idzie nadal do przodu. Myślenie UE polega na "Niech weźmie sobie Ukrainę, jeśli to ma zapobiec wojnie". Boję się, że z kolejnymi państwami będzie tak samo. W końcu cierpliwość się skończy i wszystko ***nie w proch.
 

zielonamasa

jungle guerilla trooper
Weteran
Rejestracja
Wrz 16, 2008
Postów
3,870
Buchów
3,409
Odznaki
1
To już zależy od osobistego myślenia i od wiary. Lub od czynów. Zwycięzcą może nazwać się pedofil i zabójca, który jest kompletnie spaczony i uważa, że to co robi jest dobre. Czyż sam byś go nie osądził?
samozwańczy zwycięzca nie jest zwycięzcą ;) nie mówimy tutaj o pedofilach a o wojnie. mój cytat jest wyciągnięty z utworu ekipy Kultu, ale został użyty w podobnej formie dawno, dawno temu przez Fryderyka II Wielkiego. http://niniwa22.cba.pl/czwartosz_zwyciezcow.htm - a ten tekst lekko przybliży Ci co miałem na myśli..
 
P

PanBanan

Guest
Przepraszam, ale jak widac nie byłem niestety tak wyedukowany. No, to co piszesz to w zupełności racja. Zwycięzców nikt nie sądzi, jednak ja jestem wierzacy i mam takie jedno pewne przekonanie, pozwalające spać spokojnie. Każdy zostanie prędzej czy później osądzony, najczęściej nie na świecie, lecz po śmierci. Szczerze mówiąc zdecydowanie łatwiej tak wierzyć, niż nie wierzyć. Bo straszną rzeczą musi być patrzenie na te całe sk***ysyństwo szerzące się na świecie, bez żadnej nadziei, że kiedyś będzie inaczej, że Ci co są pozornie silniejsi, którzy bezprawnie używają siły i przemocy kiedyś będą słabsi. Jestem dość specyficznym człowiekiem (jak z reszta myślę spora część użytkowników forum) i myślę, że gdyby nie (możliwe, że "ślepa") wiara, to już dawno bym wylądował w psychiatryku lub co gorsza w piachu...

Żółw za Kult. ;)
 
S

Sandał Jezusa Chrystusa

Guest
Szczerze mówiąc zdecydowanie łatwiej tak wierzyć, niż nie wierzyć. Bo straszną rzeczą musi być patrzenie na te całe sk***ysyństwo szerzące się na świecie, bez żadnej nadziei, że kiedyś będzie inaczej, że Ci co są pozornie silniejsi, którzy bezprawnie używają siły i przemocy kiedyś będą słabsi.


A mi łatwiej jest nie wierzyć niż wierzyć ponieważ jesteśmy na tym zadupiu zwanym "ziemią". Gorzej trafić już się nie dało. Gdybym wierzył, że istnieje coś 'lepszego' po śmierci to już dawno bym się pewnie za***ał.
 

padree

Sruuuuuuuuuuuu....
Weteran
Rejestracja
Paź 10, 2010
Postów
1,185
Buchów
2
3 wojna swiatowa juz trwa. Jest to wojna o wasze serca i umysly. O wasz swiatopoglad.

Od razu widac ze wiekszosc tutaj czerpie wiedze na temat konfliktu z Rosja z TV niestety...

Putin to swietny lider, a teraz trwa na niego nagonka, bo w koncu splacil dlug narodowy w banku swiatowym.

Do 11/09/2001 krajow bez dlugu w banku centralnym (banku rotshildow) bylo kilka i wiekszosc z nich zlokalizowana na bliskim wschodzie.

Ameryce oraz Unii Europejskiej nie podoba sie niezaleznosc Rosjan, dlatego tworza teraz nagonke medialna, aby w razie inwajii militarnej miec wytlumaczenie i poparcie spoleczenstwa.

Zobaczcie jak to bylo z wietnamem? Chyba kazdy pamieta filmy wojenne, gdzie "zoltkow" zabijalo sie na tony? Gdzie kazdy amerykanin z karabinem byl bohaterem?

Nastepnie kazdy pamieta nagonke na muzulmanow? Po 9/11? Smieszne kawaly o ludziach w turbanach, kozo***cach itp.

Teraz czas zrobic nagonke na Rosje.

Przestancie budowac swoja opinie na wiadomosciach z mass mediow.One was tylko oglupiaja.

KAZDY KTO POCZYTAL TROCHE WIECEJ NA TEMAT KONFLIKTU I POTRAFI POLACZYC KROPKI, ZROZUMIE ZE PUTIN JEST ZA***ISTY!

Bo jezeli nie, to dlaczego ponad 700 tysiecy ukrainicow ucieklo juz do rosji? Anikt z nich nie chce uciekac na ten cudowny zachod europy?

Dlaczego ponad 82% rosjan jest szczesliwych z zycia w swoim kraju?

Dlaczego Putin podpisal BRICS? i z kim?

I ostatnie najlepsze...

Jezeli rosja jest zla, bo nalozyla od sierpnia 2014 embargo na polskie np. jablka, to czemu ich nie sprzedamy do ameryki? BO TAM EMBARGO NA NASZE PRODUKTY JEST OD ZAWSZE!!!

Nie dajcie sie mediom
 
A

Azael

Guest
Odnośnie EMBARGO to najbardziej mnie wkurzają pseudo dziennikarze i ich durne teksty typu " Polacy, jedzmy jabłka i wysyłajmy ogryzki Putinowi". UE nakłada sankcje na Rosję, a to właśnie kraje UE tracą na tym najbardziej. Znowu wrócę do tych nieszczęsnych jabłek. Dlaczego w takim razie polscy sadownicy nie mogą legalnie produkować cydru? Lepiej żeby tony owoców się zepsuło?

Nie wiem jak Wy, ale ja uważam że każdy kraj wymagający wiz do wjazdu na ich teren (USA) powinny mieć wizy do innych krajów. Dlaczego hamerykanin wjedzie wszędzie bez problemu, a Polak do USA musi po wizę zasuwać?
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół