nasiona marihuany

Czy uwazacie ze bedzie wojna?

Wyszukiwarka Forumowa:

Kai Greene

小賈姬 十面埋&
Weteran
Rejestracja
Wrz 16, 2008
Postów
1,031
Buchów
7
Rowniez mam bron w szufladzie lecz nie wiem czy bym sie odwarzyl strzelic do czlowieka
Jak narazie nie mialem okazji i lepiej niech tak zostanie

Co do wojny heh jaka wojna nic nie bedzie

Przecie na wschodzie już jest ;) tak zwane "zamieszki"
 
C

Chewbacca

Guest
Putin jest nieobliczalny -to fakt, ale nie jest na tyle po***any żeby zadzierać z Nato. Kiedyś Albert Einstein powiedział:"Nie wiem, jaka broń będzie użyta w trzeciej wojnie światowej, ale czwarta będzie na maczugi." Coś w tym jest.

Spie****e do Kanady.

Jeżeli wybuchnie wojna to nie zdążysz Chuppak. Będzie dobrze jak zdążysz spie****ić do Babci na wioskę<lol>
 
Ostatnia edycja:
S

sub

Guest
Czytając takie tematy jak ten jestem tylko szczęśliwy że lata temu znajomy namówił mnie na zrobienie sportowej licencji i świadomość posiadania w szafie kilku jednostek broni przyjemnie koi nerwy ;]

Zabiorą Ci jak tylko.. będzie jakaś zadyma.
Państwo dba o obywateli.. nie bój nic..

Krym™;1335855 napisał:
Ja nie mam licencji a posiadam broń mimo to nie czuję się bardziej bezpieczny .

Może zbyt mały kaliber?
 
U

Usunięty 58869

Guest
moim zdaniem potomkowie banderowców, którzy nie zostali ukarani za ludobójstwo na Polakach na Kresach jak inni naziści w Norymberdze. Teraz szaleją pod sztandarem prawy sektor, Powstanie Majdan sponsorował usa aby mieć wpływy na Ukrainie i spowodować nienawiść wśród Rosjan i Ukraińców - ogólnie rzec biorąc nację Słowiańską, którą skłócili żydowskie Chazary i syjonizm...
 
G

Guest

Guest
Jak wbiją złodzieje i obudzą pistoletem przy skroni to fakt, broń się nie przyda.
Ale jak już masz otwarty konflikt to z pukawką przy pasie też nie czułbyś się bezpieczniej?
Jedno pociągnięcie za spust i przeciwnika nie ma. Nie każdy zdobył by się na zaszlachtowanie nożem ale z broni już tak.

w ten sposób oczywiście ;)

Zabiorą Ci jak tylko.. będzie jakaś zadyma.
Państwo dba o obywateli.. nie bój nic..



Może zbyt mały kaliber?

Standard 9 mm , w planach kolejny sprzęt Makarov Bajkał m.442 9 mm .
 
Ostatnia edycja:
S

sub

Guest
ogólnie rzec biorąc nację Słowiańską, którą skłócili żydowskie Chazary i syjonizm...

Ała.. Zupełnie jakbym był na innym forum

ciekawe: http://pl.wikipedia.org/wiki/Żydowski_Obwód_Autonomiczny

krymczaki napisał:
Żydowski Obwód Autonomiczny (Еврейская автономная область) – terytorium wchodzące w skład Federacji Rosyjskiej, stanowi część Dalekowschodniego Okręgu Federalnego. Od południa graniczy z Chinami (wzdłuż rzeki Amur), na zachodzie z obwodem amurskim, a na wschodzie z Krajem Chabarowskim.

Demografia

Według danych z 2005 Rosjanie stanowią 88,8%, Ukraińcy 4,5%, Żydzi 1,8%, inni 4,9%.
 
Ostatnia edycja:
H

Hard_triper

Guest
jak tak tego słucham to naprawdę ku**a jest mi żal co po niektórzy mają jakąś broń itp ja jestem pusty w ryj ale do rzeczy Ukraina nie ma szans jak słysze tatre to mnie boli jakiś ns-erka snuje o taktykach a sam będzie wy***any na emeryturę to nie irak czy afganistan każdy kij ma dwa końce a każdy agresor ma swoich sojuszników i tak po kolei są cele pośrednie i bezpośrednie są banki i prywatni inwestorzy są ludzie i ludzie
 
N

Nadszyszkownik Kilkujadek

Guest
było to wiadome od dawna. A teraz udają greka.
 

Wkrzaki

Well-known member
Rejestracja
Mar 6, 2015
Postów
332
Buchów
0
Jak uważacie bedzie pobór do wojska? Znaczy bedzie ale mieli brac tylko tych którzy mieli za sobą czynną służbe a teraz słysze ze bedą brali wszystkich nawet rezerwe:/ fack Autdoor sie zbliża! jak dostane powołanie to biore siona i spie****am do lasu :) Co wy o tym myślicie
 

brat Marian

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 4, 2012
Postów
889
Buchów
64
moim zdaniem potomkowie banderowców, którzy nie zostali ukarani za ludobójstwo na Polakach na Kresach jak inni naziści w Norymberdze. Teraz szaleją pod sztandarem prawy sektor, Powstanie Majdan sponsorował usa aby mieć wpływy na Ukrainie i spowodować nienawiść wśród Rosjan i Ukraińców - ogólnie rzec biorąc nację Słowiańską, którą skłócili żydowskie Chazary i syjonizm...

Mówisz dokładnie to, co chcą potomkowie czekistów i enkawudzistów którzy nie zostali ukarani jak inni ludobójcy w Norynberdze... A teraz planują budować pomnik Stalina w Sewastopolu. Rosyjska agentura wpływu działa pełną parą :-(
 
N

Nadszyszkownik Kilkujadek

Guest
Amerykanie wracają do Berlina - a rosyjska aktywność wzrośnie na dniach . Pozdro ps : zielone ludki też zaczną napierniczać z czołgów , mozdzierzy i kałachów.
 
G

Guest

Guest
Amerykanie wracają do Berlina - a rosyjska aktywność wzrośnie na dniach . Pozdro ps : zielone ludki też zaczną napierniczać z czołgów , mozdzierzy i kałachów.

Tylko na to czekam :)

A tak na boku to jak widze jakieś tam sondy w TV to wiekszosc by walczyła , tylko cioty by z***ały jak Palikot , Balcerowicz złodziej 3 rzeczpospolitej świnia obłudna , i sporo szarych obywateli , cioty cioty i jeszcze raz cioty , jak można nie bronić własnego kraju , jaki by on nie był to ojczyzna , nie dla prezydenta nie dla rządu lecz dla ojczyzny i sprawy bił bym się do ostatniej kropli krwi , tak mi dopomóż bóg ....
 
B

bonger

Guest
Jeśli kraje BRICS ogarną system ekonomiczny niezależny od dolara, który tym samym zepchnie tego drugiego z pantałyku to judałki rozpętają wojnę. Przyczyna wg mediów znajdzie się całkiem inna.
 
A

Azael

Guest
Polacy od wieków mieli taki bezmyślny zapał do walki. Zero myślenia, ważne żeby bohatersko postąpić.
Zrównanie z ziemią miasta? Tysiące zabitych? Nawet bez wygranej, ważne że pokazaliśmy "jaja", że potrafimy podnieść broń nie mając szans na wygraną. To jest rycerska postawa! Tylko po co?
Nas, szaraków urabiają, mówią "WALCZ BO TO OJCZYZNA, JAKA BY NIE BYŁA TRZEBA O NIĄ WALCZYĆ", a sami uciekną ze swoimi majątkami. Głupich urobili to niech giną. Jak wygrają to wrócimy kraść dalej.
Uważam, (jak pewnie większość "analityków") że lepiej nikomu nie pomagać i nie machać szabelką gdzie popadnie.
Jak przyjadą ze swoją kilku(nasto?)krotnie większą armią to każdy zdrowy na umyśle człowiek pozwoliłby przejąć im władze. A jak kto woli wyjechać w siną dal.
 

brat Marian

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 4, 2012
Postów
889
Buchów
64
Jeśli kraje BRICS ogarną system ekonomiczny niezależny od dolara, który tym samym zepchnie tego drugiego z pantałyku to judałki rozpętają wojnę. Przyczyna wg mediów znajdzie się całkiem inna.
Jeśli ciotka będzie miała wąsy to być może prawdopodobnie zostanie potencjalnym wójkiem ;)
Gospodarka wiodących krajów BRICS (nie wiem jak jest w RPA) są systemowo oparte na korupcji, a ta nijak nie może być lepsza od systemów bardziej transparentnych.

---------- Post Zaktualizowany 21:35 ---------- Data pierwszego postu 21:29 ----------

Polacy od wieków mieli taki bezmyślny zapał do walki. Zero myślenia, ważne żeby bohatersko postąpić.
Zrównanie z ziemią miasta? Tysiące zabitych? Nawet bez wygranej, ważne że pokazaliśmy "jaja", że potrafimy podnieść broń nie mając szans na wygraną. To jest rycerska postawa! Tylko po co?
Nas, szaraków urabiają, mówią "WALCZ BO TO OJCZYZNA, JAKA BY NIE BYŁA TRZEBA O NIĄ WALCZYĆ", a sami uciekną ze swoimi majątkami. Głupich urobili to niech giną. Jak wygrają to wrócimy kraść dalej.
Uważam, (jak pewnie większość "analityków") że lepiej nikomu nie pomagać i nie machać szabelką gdzie popadnie.
Jak przyjadą ze swoją kilku(nasto?)krotnie większą armią to każdy zdrowy na umyśle człowiek pozwoliłby przejąć im władze. A jak kto woli wyjechać w siną dal.
Nie "walcz bo ojczyzna" tylko walcz bo zgwałcą twoją siostrę, żonę i matkę na twoich oczach a tobie karzą przynieść wódki i klaskać
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół