nasiona marihuany

Czy wszystko idzie tak jak powinno?

Wyszukiwarka Forumowa:

SaiyanGod

Well-known member
Rejestracja
Lip 10, 2015
Postów
271
Buchów
147
Dziewczyny wyszły z ziemii 27.01 są to Bruce bannera fv od panpestka crew. W docelowych doniczkach od 11.02 kwitnac zaczęły 23.02. Dziewczyny siedzą w 12l doniczkach w szafie tekstylnej pod lampą cfl 300w 15k lm plus tornado Philips 32w. Z kalkulatora wynikało że 15k lm powinno wystarczyć. Podlewane od początku biohumusem plus asahi na weg. Teraz burza kwiatów końcówka boostera od canny a od wtorku również pk13/14. Wrzucam foteczki dla waszej oceny. Pozdro załoga :salut:


 

Syn Ebnera

OdcieńZieleni
Rejestracja
Paź 21, 2019
Postów
1,228
Buchów
3,848
one od ponad miesiaca kwitna? no to słabo coś, one juz w polowie drogi powinny być, nawet i lepiej
 

SaiyanGod

Well-known member
Rejestracja
Lip 10, 2015
Postów
271
Buchów
147
one od ponad miesiaca kwitna? no to słabo coś, one juz w polowie drogi powinny być, nawet i lepiej
Też tak myślę tylko co może być przyczyną lumenów niby jest ponad to. Bo dorzuciłem jeszcze jedna cfl 1000lm więc jest ok 19k... ?
 

SaiyanGod

Well-known member
Rejestracja
Lip 10, 2015
Postów
271
Buchów
147
Wypowie się ktoś jeszcze w temacie? Czy jest sens dokupić jeszcze jedno tornado?
 

panpestka.pl

Partner forum.haszysz.com
Weteran
Rejestracja
Lis 23, 2017
Postów
635
Buchów
1,353
coś jakby je zastopowało, nie miały zbyt niskiej temp w nocy ? albo jakiś innych skrajnych warunków ?
 

Total Kozak

Buja taka muza!
Weteran
Rejestracja
Lip 5, 2015
Postów
3,175
Buchów
6,582
Odznaki
2
Obczaj czy timer jest dobrze ustawiony i masz 12/12, może coś się z***ało i panny reweguja..
 

deska

Well-known member
Rejestracja
Gru 19, 2013
Postów
60
Buchów
4
W tym stadium rozwoju sytuacji już raczej nie uratujesz i nie opłaca się na szybko kombinować zmiany światła itp. Rośliny mają uformowane szczyty, kwitnienie jest tak zaawansowane, że trichomy pojawiły się już na liściach wiatrakowych.
Może to pomóc ale będzie to "niewarta skórka wyprawki". Topki jeszcze trochę spuchną i będzie się czym cieszyć - choć pewnie nie w takiej ilości, jakiej oczekiwałeś. Za to zbierzesz coś równie cennego - doświadczenie

Myślę, że głównym sprawcą obecnej sytuacji jest światło - wywal to cfl, bo z 300W można naprawdę fajne rzeczy wykręcić
Polecam wątek:
Sam zrobiłem i jestem bardzo zadowolony a to 150W -mniej niż połowa mocy twojego światła a bez problemu wyciągasz za każdym razem grubo ponad 100 (co prawda w hydro lub coco) bo w "ziemi" już nie pamiętam kiedy sadziłem, ale jak patrze na dobrze poprowadzone uprawy to również bez problemu by wyszło.

Jak ktoś wcześniej wspomniał, możliwe, że masz za niską temperaturę co spowalnia metabolizm
(chociaż jakbyś miał rzeczywiście za niską widać by było po niedoborach fosforu)

Rośliny wyglądają stosunkowo zdrowo - utrzymują turgor, nie są przenawożone (chociaż może trochę za dużo azotu jak na tą porę kwitnienia - ciemnozielone liście), więc od strony gleby (nawozy/ przelanie) nie szukałbym problemów

Stawiam na światło do wymiany.
 

SaiyanGod

Well-known member
Rejestracja
Lip 10, 2015
Postów
271
Buchów
147
coś jakby je zastopowało, nie miały zbyt niskiej temp w nocy ? albo jakiś innych skrajnych warunków ?
One są normalnie w domu w pokoju, więc myślę że poniżej 15stopni to tam nie schodzi... No zobaczymy co będzie daje im te 10tyg Wega na razie lane samo pk 13/14. Zobaczymy co z tego wyjdzie. Dzięki Panowie za odpowiedź. :tiphat:
 

SaiyanGod

Well-known member
Rejestracja
Lip 10, 2015
Postów
271
Buchów
147
Obczaj czy timer jest dobrze ustawiony i masz 12/12, może coś się z***ało i panny reweguja..
Cały czas jest swiecone 12/12 raz była awaria i nie było światła 3h a tak to wszystko na bum cyk cyk włączane.
 

SaiyanGod

Well-known member
Rejestracja
Lip 10, 2015
Postów
271
Buchów
147
Dzisiaj dorzucę jeszcze jakieś zdjęcia jak mi podeślę ziomo.
 

panpestka.pl

Partner forum.haszysz.com
Weteran
Rejestracja
Lis 23, 2017
Postów
635
Buchów
1,353
15 to za mało. Przy tej temp jeśli automat będzie na vegu to na pewno nie rozwinie mu się korzeń, będzie niski, mało liści - najczęściej wtedy też będzie dochodzić do utraty światła w boxie. Tak więc postaraj się o 19 w nocy, wtedy powinno być git
 

blantapaltera

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 17, 2014
Postów
517
Buchów
199
Dziwna sprawa, ale z tym laniem pk 13/14 to bym poczekał.
Wygląda jakby coś hamowało flo, ale krzuny w dobrej kondycji, azotem też jakoś przesadnie nie na***ane, może faktycznie coś nie tak z tym światłem?
Sam jestem ciekaw, o ch*j tu chodzi :D
 

SaiyanGod

Well-known member
Rejestracja
Lip 10, 2015
Postów
271
Buchów
147
Dziwna sprawa, ale z tym laniem pk 13/14 to bym poczekał.
Wygląda jakby coś hamowało flo, ale krzuny w dobrej kondycji, azotem też jakoś przesadnie nie na***ane, może faktycznie coś nie tak z tym światłem?
Sam jestem ciekaw, o ch*j tu chodzi :D
Azotu na wegu nie dostawały praktycznie nic.. resztkę biohumusa i coś tam do paprotek z azotem.. do tej pory była burza kwiatów dzisiaj drugie podlanie PK (zalecaną dawką bo pierwsze było połową) Wieczorkiem wrzucę zdjęcia do oceny ✌?
 

SaiyanGod

Well-known member
Rejestracja
Lip 10, 2015
Postów
271
Buchów
147
15 to za mało. Przy tej temp jeśli automat będzie na vegu to na pewno nie rozwinie mu się korzeń, będzie niski, mało liści - najczęściej wtedy też będzie dochodzić do utraty światła w boxie. Tak więc postaraj się o 19 w nocy, wtedy powinno być git
temp w nocy nie spada poniżej 20 na pewno bo z dwóch stron boksa idzie rurka od grzejników.
 

SaiyanGod

Well-known member
Rejestracja
Lip 10, 2015
Postów
271
Buchów
147
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół