nasiona marihuany

Czy wystarczy słonca

Wyszukiwarka Forumowa:
Rejestracja
Kwi 22, 2016
Postów
5
Buchów
0
:harvest:
Mam fajnego spota, tylko jest jeden problem. Jest odsłoniety na południe, ale w srodku rośnie drzewo i gałezie sterczą na spota;/ Zaczynają się 4m nad ziemią, maja 4m długości, 2m wystają na południe od roslinek i na koncu zwisaja jakies 3m nad ziemią. Bedzie chociaż 10g z automata na takim spocie?

Pozdrawiam

---------- Post Zaktualizowany 19:03 ---------- Data pierwszego postu 18:36 ----------

:harvest:
Mam fajnego spota, tylko jest jeden problem. Jest odsłoniety na południe, ale w srodku rośnie drzewo i gałezie sterczą na spota;/ Zaczynają się 4m nad ziemią, maja 4m długości, 2m wystają na południe od roslinek i na koncu zwisaja jakies 3m nad ziemią. Bedzie chociaż 10g z automata na takim spocie?

Pozdrawiam

displayimage.php
[/URL][/IMG]
 

Arh+

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 14, 2014
Postów
516
Buchów
5
Czyli to nie jest fajny spot
 

XlucyferX

Only #
Weteran
Rejestracja
Maj 16, 2010
Postów
855
Buchów
2,554
Odznaki
4
lipa,troche,10 g moze bedziesz mial! a nie da rady tej faji uciac? zaslania dosyc bardzo mocno
 
Rejestracja
Kwi 22, 2016
Postów
5
Buchów
0
Już kilka uciąłem, dlatego gałezie zaczynają się od 4m. Pewnie utne jeszcze coś, ale przypał, co jatam wycinam;D Ktoś z daleka może zauważyć, że gałezi brakuje;/ No i nie wiem czy to pomoże, bo nad tą gałezią jest kolejna i tak 20m wgóre, a słonce swieci chyba jeszcze wyzej niz na rysunku;/
 

XlucyferX

Only #
Weteran
Rejestracja
Maj 16, 2010
Postów
855
Buchów
2,554
Odznaki
4
ja u siebie wycialem bardzo duzo galezi wzwyz i mi to nie przeszkadzalo:)ja na Twoim miejscu bym jeszcze obcial!
 

Nasim

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 14, 2012
Postów
599
Buchów
0
Ciachaj śmiało, obcięte blade miejsca wysmaruj błotem, zawsze to jakiś kamuflaż, niekoniecznie zmywalny dla deszczu.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół