nasiona marihuany

Czy wystarczy?

Wyszukiwarka Forumowa:
S

Staniol

Guest
witam planuję zacząc małą plantacje i się zastanawiam czy hps 100w wystarczy na oświetlenie 0.20m2 plantacji? Uprawiać chcę w piwnicy i jest pewnien kłopot otóż jest tam problem z dostarczaniem prądu ponieważ w pomieszczeniu gdzie będzie hodowla nie ma światła ale za to ejst na korytarzu, kiedys już podłączyłem sie pod lampę na korytarzu i wszystkobyło by dobrze gdyby nie to że jak ktoś zgasi światło na korytarzu to gaśmnie także w pomieszczeniu ;/ jest na to jakiś sposób?
 

koyot

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 15, 2005
Postów
727
Buchów
1
100tka wystarczy na 0.2m2 choc z takiego boxa nei oczekuj wiecej niz 20-30g

co do tego pradu to musisz znalezc kostke w ktorym miejscu jest bezposredni prad i pociagnac swoj kabel z tej kostki do twojej piwnicy, przynajmniej mi sie tak wydaje na chopski leb ;]
 

XXXXXXXX

Well-known member
Rejestracja
Maj 24, 2006
Postów
458
Buchów
1
wejdź do piwnicy i zobacz czy przy drzwiach niema gniazdka albo coś przypominającego gniazdko prawie każdy to ma więc ty też powinieneś tam są dwie dziurki i do nich się podłącza dwa kabelki poszukaj a jak nieda rady to niewiem może jakiś akumulator czy coś w tym stylu
 
D

delete

Guest
Wystarczy, nawet nadmiar ; d na taka powierzchnie mala 70W byla by git tez.
 
R

rasta

Guest
-=edson=- napisał:
jak nieda rady to niewiem może jakiś akumulator czy coś w tym stylu
jaki akumulator?? widzialeś kiedyś akumulator 230v??
jak ktoś zgasi światło na korytarzu to gaśmnie także w pomieszczeniu ;/ jest na to jakiś sposób?
najprostrzy to poprowadzić kabel z przed wylącznika oswietlenia, albo z samego wylącznika.
 

Matrio

Well-known member
Rejestracja
Gru 5, 2005
Postów
292
Buchów
0
rasta napisał:
najprostrzy to poprowadzić kabel z przed wylącznika oswietlenia, albo z samego wylącznika
heh jeżeli to w bloku to spółdzielnia się o to zatroszczyła i dała 24V o ile sie nie myle :p ale opisalem juz na forum sposob jak to obejsc ;)
 
R

rasta

Guest
Matrio napisał:
jeżeli to w bloku to spółdzielnia się o to zatroszczyła i dała 24V o ile sie nie myle
kiedyś mieszkalem w bloku i mialem doprowadzony prąd do piwnicy z oświetlenia. w starym budownictwie raczej niw ma instalacji 24V, ale jak jest w nowym nie mam pojęcia.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół