nasiona marihuany

Czy zakwitnie???

Wyszukiwarka Forumowa:

hbsh

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 6, 2006
Postów
659
Buchów
2
Mam na oucie durbana ma tydzien i nie jestem pewien czy zakwitnie bo chyba do wrzesnia duzy nie urosnie! Co o tym myslicie?????????
 

Lubo

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sty 20, 2006
Postów
2,863
Buchów
3
przez ponad 2 miesiące zdąży sporo urosnąć. Napewno zakwitnie.
 

hbsh

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 6, 2006
Postów
659
Buchów
2
No durban szybko rosnie ale ile gdzies tak we wrzesniu moze miec??
 
P

pxr

Guest
To zależy m.in od warunków panujących na spocie (słońce,mix ziemi,etc)... Możesz przychamować jej wzrost doznając na niej szoku (np. nadmierne obrywanie liści). Więc jak widzisz ciężko to stwierdzić... Zakładam że będzie miał nieco ponad metr

pozdro
 

hbsh

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 6, 2006
Postów
659
Buchów
2
No wlasnie ja nie wiem jaka jest minimalna wysokosc zeby mogla wytwarzac kwiaty...
 

hbsh

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 6, 2006
Postów
659
Buchów
2
Ale jaka jest ta minimalna wysokos powyzej ktorej roslina (np durban poison) moze wytwarzac preflowery????
 

bialy_mis

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lip 9, 2005
Postów
2,908
Buchów
10
Niema czegos takiego jak minimalna wysokosc. Na outcie pogoda kieruje dojrzewaniem rosliny wiec nawet 15cm roslina moze zakwitnac.
 
P

pxr

Guest
ganja11 napisał:
a czy zakwitnie jakby posadzil na poczatku lipca?
jasne że tak (jeśli się oczywiście wybierze odmianę pod polski klimat). Szakira z H posadził roślinę na out bodajże pod koniec lipca i zebrał z niej plon.

Btw. Zawsze zostają LR'y... :)
 
M

Marholt

Guest
Dzisiaj dałem do kiełkowania nasiona Afghani#1 jeśli wykiełkują, podchoduje je 1-2 tygodnie w domu a póżniej na dwór, to dojdzie, zakwitnie?? są szanse??
 

XXXXXXXX

Well-known member
Rejestracja
Maj 24, 2006
Postów
458
Buchów
1
dla wiadomości to roślina kwitnie gdy ma fotoperiod 12/12h a niezależnie od czasu(żywotu) ,chyba że jest to LR bo o innych niesłyszałem foto obojętnych.
a tak na marginesie to rośliny się wżuca jak dla mnie najlepiej pod konic kwietnia 28-30.
ja bym powiedział że padaka ale to jest tylko moje zdanie.pzdr
 

kfjatek

Well-known member
Rejestracja
Mar 30, 2006
Postów
167
Buchów
0
urban napisał:
lejcyn14, k****** kretynie wyzej jest wszystko napisane!
urban, co ty sie tak odrazu żucasz :/...
przecież pxr, napisal ze " jasne że tak (jeśli się oczywiście wybierze odmianę pod polski klimat)" a lejcyn14 jest początkujący wiec sie zasugerowal tym..."jeśli się oczywiście wybierze odmianę pod polski klimat)" i pytal czy ta omiana akurat zdąży... czy ona jest jedną z tych
co pasuje pod polskie słońce... rozumiesz?? :|
ehh...
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół