nasiona marihuany

CZY ?????

  • Autor wątku freedom smoker
  • Data rozpoczęcia
Wyszukiwarka Forumowa:
F

freedom smoker

Guest
Mam do was pytanie :
Czy jeśli pójdę do szpitala na kilka dni i tam mi będą robić badania moczu krwi itd... to wykryją że jarałem tydzień temu ??? Tak wogóle to ile czasu nie można palić i co robić żeby nie wykryli w krwi moczu i tych innych takich tam ?
 

C4

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 28, 2006
Postów
591
Buchów
0
zalezy od badan ;) poczytaj troche. jak nie beda robic specjalnie testu na thc to nikt nic nie powie Twoim rodzicom, nie masz sie co martwic :)
Peace!
 
F

freedom smoker

Guest
Kur** czyli jednak mam przypał !!!! :pl: :pl: :pl: :pl: ffuuuck
 

Shadow

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 16, 2006
Postów
3,165
Buchów
15
kolejne pier***ne dziecko...

PRZECIEZ MASZ NA FORUM NAPISANE ILE THC TRZYMA SIE W MOCZU, KRWI, POCIE, SLINIE! ODPOWIEDZI NA WSZYSTKIE ZADANE PRZEZ CIEBIE PYTANIA SA ZAWARTE W INNYCH TEMATACH... KUR*A CZLOWIEKU WEZ SIE ROZEJRZYJ...
 

C4

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 28, 2006
Postów
591
Buchów
0
kur*a czlowieku jak lekarze nie pierd**na ci testu na thc to kur*a NIC CI NIE BEDZIE. jezu kolejny poj**b.
 
S

szczupak147

Guest
*Shadow ile utrzymuje sie thc w pocie??

[ Dodano: 2006-05-11, 12:15 ]
Shadow, ile utrzymuje sie hhc w pocie a ile w slinie???
 

Jamal

Well-known member
Rejestracja
Mar 14, 2006
Postów
51
Buchów
0
wsuemi enei masz sie czego bac ja poszeldem do szpitala na operacje zatok tydzien wczesniej palilem i potem pilem duuuuzo wody i bylo git. najlepsze jest to ze jak mnei wypuscili na przpeustke (jeszcze przed operacja) to zjaralem 1 sztuke a potem mi robili codzennie badanai na krew dokladnie rozmaz i krzepniecie i dupa nic nie wykryli a co do moczu to eni wiem nie brali odemnie
 

Protektus

Well-known member
Rejestracja
Kwi 19, 2006
Postów
373
Buchów
0
Ludzie zrozumcie że przy normalnym badaniu to oni sprawdzają tylko np. ile masz białych i czerwonych krwinek, krzepliwość itd. a żeby wykryli wam MJ we krwi musieli by zrobić specjalne testy które wykrywają zwiazek który jest w MJ i daje ci dobrze tj. THC (tetro hydro cannabinol - o ile sie nie myle). A co do reszty pytań to http://www.forum.haszysz.com/search.php
i pamiętaj chęci przedewszystkim zależy od ciebie. Pozdro
 

borsuk2216

Well-known member
Rejestracja
Gru 25, 2005
Postów
156
Buchów
0
jak mowi Protektus bez specjalistycznych testow h**a ci znajda , sam sie o tym przekonalem
 
F

freedom smoker

Guest
Dzięki wielkie... uspokoiliście mnie :joker: , a co do ciebie shadow to wez se kur*a kup pigułki na uspokojenie i też POMYŚL , bo człowiek podczas stresu gorzej myśli i rwie się do rozwiązania -.-
 

Shadow

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 16, 2006
Postów
3,165
Buchów
15
freedom smoker napisał:
Dzięki wielkie... uspokoiliście mnie , a co do ciebie shadow to wez se k****** kup pigułki na uspokojenie i też POMYŚL , bo człowiek podczas stresu gorzej myśli i rwie się do rozwiązania -.-

pier.dole Twoj stres... nie zasmiecaj forum pytaniami na ktore odpowiedzi zawarte sa w 15 innych tematach to sie nie bede przyczepial... btw pigulek nie potrzebuje... jade na zielsku

freedom smoker napisał:
i też POMYŚL

jedyna osoba ktora nie mysli jestes ty...

:farao: :farao: noooooobow
 

cHc

Active member
Rejestracja
Maj 8, 2006
Postów
35
Buchów
0
chłopaki bez agressji poprostu chłopak się bał, w sumie troche go rozumiem < Pace and love> :D

[ Dodano: 2006-05-17, 15:06 ]
a co do testów to koledzy powyżej mają rację musi to by specjalny test na thc
 
F

freedom smoker

Guest
Dzięki cHc... popieram ciebie, więc shadow, mów se co cchesz ja cie będę olewał
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół