nasiona marihuany

Czym jeździsz na co dzień?

Wyszukiwarka Forumowa:

Niktwarzny

Well-known member
Rejestracja
Lut 13, 2014
Postów
334
Buchów
0
ja pracuje jako kierowca od 2 lat. do pracy Opel Astra 1.4 8v + lpg robię 105km za 20zł
po pracy MB W220 320.
 

dnx

the jungle is massive
Rejestracja
Paź 26, 2015
Postów
2,617
Buchów
2
Odznaki
1
Ja zakochany w 4x4 odkad dosiadlem i wpadlem w pierwsze bloto zmota offroadowa Mitsubishi Pajero 92' 2.8 td krotki, maly wyjadacz bezdrozy ;) a obecnie Mitsubishi challenger 2.8 juz wiekszy zeby rodzinka sie pomiescila ;)
 

Sebuscr7

Member
Rejestracja
Lip 20, 2012
Postów
6
Buchów
0
Uwielbiam audii z napedem quattro, kocham bmw serii 7 , jeżdze Toyota Carina E .
 

#

Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 30, 2009
Postów
15,224
Rozwiązań
1
Buchów
16,363
Odznaki
1
Uwielbiam audii z napedem quattro, kocham bmw serii 7 , jeżdze Toyota Carina E .
I to twoj pierwszy post po 4 latach na forum? Niezle...
 

Niktwarzny

Well-known member
Rejestracja
Lut 13, 2014
Postów
334
Buchów
0
I to twoj pierwszy post po 4 latach na forum? Niezle...

możesz mnie wyrzucić z forum, w sumie teraz mam to w dupie po akcjach gdzie normalni użytkownicy wyrażający swoje opinie dostawali bany.
Ty naprawdę potrafisz doszukiwać się samych negatywów we wszystkim co się dzieje wokół? 50% Twoich wypowiedzi jest wyśmiewczych, szkalujących, obrażających innych, a kolejne 20% nic nie wnosi do forum bo próbujesz zabłysnąć ironią sytuacyjną pod którą część użytkowników się klepie jak przed Lisa Ann rzucając buchami heh.

musiałeś się nawet przypie****ić do tego, że ktoś po 4 latach odezwał się na forum hmm ...
może w przeciwieństwie do Ciebie wyznaje zasadę, że mowa jest srebrem a milczenie złotem? a nie, Ty jej nie znasz ...
 

#

Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 30, 2009
Postów
15,224
Rozwiązań
1
Buchów
16,363
Odznaki
1

Killerontheroad

Well-known member
Rejestracja
Lis 3, 2016
Postów
130
Buchów
0


...Przednią zraszam, to moja trasa
Równy asfalt
Dobra, wkraczam
Trójka, kozak, sztuka na pasach
Czwórka, jak szczęścia szuka, znalazła
Lukam, światła, stanę to kolor
Tutaj zwalniam dalej jak Alonzo
Oni chcą wyścig, ja mam pole position
Prawie trzy litry, oto korzyści ...


 
P

pitar

Guest
Jeżdżę obecnie BMW E36. Fajny sprzęt, dynamiczny. Silnik 2.0 do tej budy sprawuje się idealnie. Pali jak od 7 litrów w górę. Wnętrze super wyciszone. Tapicerka normalna, chociaż marzy mi się skórzana :)

Generalnie jestem fanem motoryzacji i podobają mi się auta typu takie Wołgi:

13.jpg


Więcej zdjęć: Źródło.

Chociaż odrestaurowanie od zera do takiego stanu - cóż, wymaga włożenia pewnej ilości pracy. Jeszcze większej ilości pieniędzy.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół