nasiona marihuany

Czym jeździsz na co dzień?

Wyszukiwarka Forumowa:

19cinek52

Well-known member
Rejestracja
Wrz 4, 2009
Postów
158
Buchów
0
VW Golf IV 1.8 GTI
vw-golf-4-tdi-01.jpg
 

franekmaz

Active member
Rejestracja
Lut 26, 2016
Postów
30
Buchów
0
Jeżdżę obecnie BMW E36. Fajny sprzęt, dynamiczny. Silnik 2.0 do tej budy sprawuje się idealnie. Pali jak od 7 litrów w górę. Wnętrze super wyciszone. Tapicerka normalna, chociaż marzy mi się skórzana :)

Generalnie jestem fanem motoryzacji i podobają mi się auta typu takie Wołgi:

13.jpg


Więcej zdjęć: Źródło.

Chociaż odrestaurowanie od zera do takiego stanu - cóż, wymaga włożenia pewnej ilości pracy. Jeszcze większej ilości pieniędzy.

Fajny sprzęcik. Czasami jeździmy na zloty moto i goście przyjeżdżają takimi wehikułami. I powiem Ci, że oni bardziej dbają o takie autka, niż o swoje nowoczesne limuzyny. Po prostu lubią to i tyle. A wyremontowanie takiego auta od zera do takiego stanu jak chociażby na zdjęciu - o panie. Wypas.
 

Adasko4323

Active member
Rejestracja
Paź 27, 2016
Postów
27
Buchów
0
Chciałbym BMW E24 ale narazie tylko rower zwany Amarena hehe 1 bieg no dwa ( luz ) napęd na tył ale jakoś laski nie lecą na tą fure hehe
 

a_rtystycznie

Well-known member
Rejestracja
Kwi 5, 2017
Postów
50
Buchów
1
to moze ja sie pochwale dosc stary model ale nadal smiga jest to T-34 troche pali ale jakos daje rade narazie....
 
S

Sławuś z council estate.

Guest
hujj~0.jpg


Już go nie mam. Szukam samochodu, może ktoś ma coś fajnego na odsprzedanie?
 
Ostatnia edycja:

Gonzo123

Well-known member
Rejestracja
Gru 26, 2018
Postów
73
Buchów
0
I ja się pochwalę. Golf IV do niedawna. Od niedawna Honca Civic VI 2000 rok, liftback.
 
P

PolnaMiedza

Guest
Porsche Cayenne 2004 r. na zwykłym zawieszeniu. Samochód w cenie golfa 5 gti a zabawy i satysfakcji co nie miara.:spalony:
 

TommyChong

DIY Grower.
Weteran
Rejestracja
Lip 14, 2012
Postów
1,162
Rozwiązań
1
Buchów
1,798
Odznaki
6
Superb 2.0 TDI 170km, polecam, nie rzuca się w oczy a jazda jak w limuzynie.
 

DeepX

A fu!
Rejestracja
Gru 19, 2019
Postów
330
Buchów
38
W Stanach mam Toyotę Sienna 3.5 V6 Limited 296KM 2019r. i cholernie to auto każdemu polecam kto dużo jeździ autem, bądź z rodziną. Za***iście przestrzenny i wygodny samochód, w cholerę rozwiązań ułatwiających np. montaż fotelika itp. Bajery jak np. fabryczna lodówka w bagażniku, system multimedialny również dla trzeciego rzędu foteli. Deska zrobiona tak, żeby wszystko co najważniejsze kierowca miał pod ręką i ma ta decha jakiś taki powiedzmy normalny design i obsługę, a nie pie****ny tablet na środku deski odpowiadający za wszystko. Pomimo 3.5 V6 i 300KM nie jest to szybkie auto za to zawsze ma zapas mocy i jazda takim karawanem po drogach górskich jest bardzo przyjemna.
Drugie tamtejsze autko to Dodge Avenger 2.4 173KM 2014r. mniejsze ale bardzo wygodne auto. Słabo skręca jak na Dodge przystało ale idzie się przyzwyczaić i można zauważyć, że po za słabym skrętem układ kierowniczy jest bardzo specyficzny w dobrym tego słowa znaczeniu. Fajna fura i nie wiem czy w PL sobie takiej nie zorganizuje. Jedyny minus to, że raz przypie****ić spalaniem 25l w mieście przy spokojnej jeździe, a raz 8l jak się****go przypiłuje, nie rozgryzłem jeszcze tej fury.

W PL póki co Audi w kombi, mniejsza o to jakie dla bezpieczeństwa w miarę świeże bo 2017r. ale nie odpowiada mi to auto po pewnym czasie już. Jakieś takie za skomplikowane, żeby głupią navi ustawić to trzeba się pogłowić bo inaczej z warszawy przez zakopanem do łodzi jedziesz, zawieszenie też dziwne. W trybie sport za miękkie, w trybie komfort za twardę, w trybie automatycznym działa też jakoś****przeciwnie niż powinno. Dobre auto na autostradę i nic po za tym.
 
M

Muerte

Guest
Łikendowe auto.


W 123 2.0d automat.
Boski klekot niezniszczalnego dizla.
 
Ostatnia edycja:

BZK

Konopny Świr!
Weteran
Rejestracja
Kwi 29, 2007
Postów
2,040
Buchów
5,934
Odznaki
12
:tiphat:
Hue hue, ale fajny kotlet do odgrzania...
Odgrzewam więc ! ?‍?

? ? ? ? ?
Poczciwy staruszek, może i swoje lata ma... Jednak sentyment do jego uroku nie pozwala mi zmienić auta od przeszło dekady...
Choć parę razy już prawie go sprzedałem, to zawsze finalnie kończyło się zdjęciem oferty pana dziadziusia "meśka" z portali aukcyjnych i potem wyrzutami sumienia...
Auto-Przyjaciel...+ Nie do zdarcia sk***ol z duszą!

202104122231-44.jpg


P.S...
Poziom spalania mamy taki sam hehehe.
Ja palę konopie :weed: on spala wache ⛽ - oboje hurtem haha.
✌️?
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół