Twoja przeglądarka jest nieaktualna i może wyświetlać tę stronę nieprawidłowo. Powinieneś zaktualizować ją lub skorzystać z alternatywnej przeglądarki.
yoyy po częście ma rację chociaż inni też mowiac krotko kazdy ma troche racji a ja mam wy***...ne i dla mnie to jest święta roślina ale też z tym nie wolno przesadzać
to jest milosc kiedys moja dziewczyna powiedizala ze zauwazyla ze ja bardzije sie ciesze jak jakis ziom zadzwoni i zapyta czy podbija zapalic niz jak sie spotkam znia niewiem
Dla mnie to zycie pale bo lubie a ze lubie bardzo to czesto pale. Po co zyc w szarym nudnym zyciu?:> jak mozna zyc w kolorowych barwach i za***istej atmosferze
Ta strona używa plików cookies, aby pomóc personalizować i dopasowywać treści do Twoich potrzeb, a także pozostać zalogowanym, jeśli się zarejestrujesz.
Kontynuując przeglądanie z tej strony wyrażasz zgodę na używanie tych plików.