akcesoria do uprawy roślin
nasiona marihuany

Czym są dla was konopie?

Wyszukiwarka Forumowa:

Czym są dla was konopie?


  • Łącznie głosujących
    144

MoNtAnA

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sty 2, 2006
Postów
1,129
Buchów
0
ku**a, czemu patrzących trzeźwo na świat jest tak małooo....
 

MASTERIO

Well-known member
Rejestracja
Mar 1, 2006
Postów
296
Buchów
0
Jak ci sie nie podoba to po h*j tu wlazisz ... :rendeer:
 

MoNtAnA

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sty 2, 2006
Postów
1,129
Buchów
0
bo z nałogu ciężko sie wyrwać , a po drugie o uprawa jest za***ista , a po trzecie to forum
jest wyk***iste :D
 
S

Scoin

Guest
yoyy po częście ma rację chociaż inni też :D mowiac krotko kazdy ma troche racji a ja mam wy***...ne i dla mnie to jest święta roślina ale też z tym nie wolno przesadzać :p
 

lee_knox

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 26, 2006
Postów
2,186
Buchów
7
Dlamnie ziło jest dodatkiem do rzeczywistości bez, którego nie moge żyć.
 

MASTERIO

Well-known member
Rejestracja
Mar 1, 2006
Postów
296
Buchów
0
Ja dodam ze nie moge funkcjonowac bez ziola ;] :flower:
 

towarzyszhaszysz

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Wrz 16, 2006
Postów
611
Buchów
0
hmmm. dla mnie to są swiete roslinki a takze pewnego rodzaju hobby............................
 

drjoint7

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Wrz 18, 2006
Postów
721
Buchów
0
to jest milosc kiedys moja dziewczyna powiedizala ze zauwazyla ze ja bardzije sie ciesze jak jakis ziom zadzwoni i zapyta czy podbija zapalic niz jak sie spotkam znia niewiem :)
 

weed

Well-known member
Rejestracja
Wrz 29, 2006
Postów
136
Buchów
0
Jest to używka która bardzo lubię palić.
Tak teraz pisze bo jestem trzeźwy napisze coś jak się zjaram.
 

r3mix

Well-known member
Rejestracja
Wrz 24, 2006
Postów
119
Buchów
0
Dla mnie to zycie:D pale bo lubie a ze lubie bardzo to czesto pale. Po co zyc w szarym nudnym zyciu?:>:p jak mozna zyc w kolorowych barwach i za***istej atmosferze:D
 

geez

Well-known member
Rejestracja
Wrz 15, 2006
Postów
174
Buchów
0
Swiete ziolo , styl zycia , czasami odskocznia od rzeczywistosci ...
 

durielek

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 23, 2006
Postów
1,073
Buchów
0
zwykla uzywka jak piwo!!przynajmniej nie uzalezniajaca tak jak *****e szlugi :farao:
 

banan

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 17, 2006
Postów
702
Buchów
2
ulubiona świeta rosinka zbijajaca cisnienie :D

ale zdecydowanie najbardziej swieta roslinka :thumright:
 

dGrey

Member
Rejestracja
Wrz 22, 2006
Postów
16
Buchów
0
Dla mnie zioło to najlepszy zbijacz cisnienia, bo świętą roślinką jest Slavia Divinorum (która przy okazji jest moim hobby) -- Ave Salvia :salut:
 

Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sprawdzonym sklepie Growbox.pl na wszystko! akcesoria do uprawy roślin

Sklep z nasionami marihuany


Sklep z growkitami grzybów Z kodem HASZYSZ dostajesz 10% zniżki

Góra Dół