nasiona marihuany

Czym się różni faza po haszu a po grassie?

Wyszukiwarka Forumowa:
Status
Ten wątek został zamknięty.

d3StRuCtOR

Well-known member
Rejestracja
Mar 26, 2006
Postów
251
Buchów
0
Powiem tak jezeli palimy sami skuna to bedzie zamulka i nie bedzie smiechawy tak czy siak jezeli w towarzystwie bedzie bardziej pobudzalo bedzie lepsza fazka i wogole smiechawa a jesli chcemy sie wyluzowac i wogole fajnie sie poczuc to hasz ownuje wg mnie hasz jest lepszy jesli chcemy palic sami
 

kopciuszek

Member
Rejestracja
Cze 22, 2006
Postów
24
Buchów
0
nie oszukujcie sie hasz (przynajmiej w naszych warunkach)przewaznie robiony jest z lisci albo z meskich roslin, choc zdarzy sie nieraz perelka ale tylko czasem (tak jest u nas)
 

lee_knox

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 26, 2006
Postów
2,186
Buchów
6
No właśnie co do moce plastelinki zgodze się. Zazwyczaj jej niema albo jest słaba. Ale kilka lat temu miałem okazje palić haszyk 00. Doświadczenia z tego palenia są miłe. 2 lufy chyba jeszcze nie całe spaliśmy na 3 i było ostro to znaczy brak kordynacji ruchowej i zabużenia w widzeniu i normalnym funkcjonowaniu. A oczy takie miłem czerwone jak nigdy. Ja osbiście lubie haszyk podgrzać i wymieszać go z tytą i sq. UUUUU iten smaczek :tongue:
 

d3StRuCtOR

Well-known member
Rejestracja
Mar 26, 2006
Postów
251
Buchów
0
ja wlasnie dzisiaj dorwalem prawdziwe 5g plastelinki za***ista jest :thumleft:
 

rycerz

Well-known member
Rejestracja
Mar 18, 2006
Postów
71
Buchów
0
haszyk ma podobny haj do ziela ale moim zdanie i odczuciem hasz jest bardziej towarzyski tak jak sativka :queen:
 

Glebin

Well-known member
Rejestracja
Cze 17, 2006
Postów
302
Buchów
0
U mnie trudno o hasz raz miałem okazje palić ( ziomki mnie poczęstowali ) i ogólnie prawie nic nie czułem pewnie robiony z liści albo z męskich. Dlatego wole palenie w postaci kwiatków :queen:
 
Status
Ten wątek został zamknięty.



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół